[ad_1]

ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به بازدید از ۱۹ هزار و ۷۵۷ واحد صنفی در طرح نظارت بر صنوف با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا و پلمب ۵۴۸ واحد صنفی غیر ضروری و متخلف گفت: این طرح ها و تمام اقدامات کنترلی و نظارتی مشابه به منظور حفظ سلامت عموم شهروندان انجام می گیرند و نیازمند حمایت همه جانبه مردم هستند.

سردار”عبدالرضا ناظری” در جمع خبرنگاران گفت: در راستای پیشگیری از انتشار و شیوع ویروس کرونا، یک سری محدودیت و به نوعی شیفت بندی فعالیت برخی اصناف در قالب واحدهای ضروری و غیرضروری تصمیم سازی و اجرا شد تا با کاهش حجم مراجعات مردمی در اماکن عمومی از زمینه های واگیر این بیماری مهلک کاسته شود.

وی افزود: در این رابطه ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا با هماهنگی مقام قضایی و با همراهی نمایندگان شبکه بهداشت و اداره صمت طی این طرح از ۱۹ هزار و۷۵۷  واحد صنفی بازدید کردند.

ناظری اظهار کرد: در این رابطه تعداد ۵۴۸ واحد صنفی متخلف و غیرضروری به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد پیشگیری از بیماری کرونا، پلمب و به تعداد ۴۱۷۵ واحد صنفی نیز تذکر و از ۱۳۴ واحد صنفی نیز تعهد اخذ شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن قدردانی از همکاری و همیاری مردم با پلیس یادآور شد: در کنار طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ورود و خروج های استان، طرح تشدید کنترل و نظارت بر صنوف نیز با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا در حال اجرا است که از شهروندان می خواهیم ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *