[ad_1]

ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان کنارک سیستان و بلوچستان،گفت: نیرو انسانی متعهد و توانمند زیربنای توسعه در همه زمینه ها است.

حمیدالدین یوسفی بمناسبت هفته دولت در دیدار با مردم روستای سورو زرآباد با حضور معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی و کردی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار،اظهارکرد: مسوولان بعنوان خدمتگذاران مردم وظیفه دارند برای توسعه منطقه از هیچ کوششی دریغ نکند.

وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی در جهان حرفی برای گفتن دارد و با اقتدار در حال پیشرفت است به برکت نقش آفرینی ملت و بویژه جوانان همیشه در صحنه است.

فرماندار کنارک ادامه داد: خدمات و نقش آفرینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قابل قیاس با هیچ بازه زمانی نیست.

همه باید قدردادن امنیت در ایران اسلامی باشیم

نماینده مردم شهرستان های چابهار،نیکشهر،کنارک،قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی،گفت: علی رغم خدمات بسیار ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هنوز هم کمبودهای در بخش های مختلف استان سیستان و بلوچستان قابل لمس است.

معین الدین سعیدی ادامه داد: تجهیز آزمایشگاه زرآباد و ادامه طرح هادی روستای سورو در اولویت برنامه های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و بنیاد مسکن کنارک باشد.

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در حاشیه این دیدار در گفت و گو با ایسنا،اظهار کرد: بخش زرخیز زرآباد در بخش های کشاورزی،صید و صیادی و گردشگری از ظرفیت بسیار بی بدیلی در کشور برخوردار است.

کردی با اشاره به اینکه تاکنون طرح های بسیار خوبی توسط منطقه آزاد چابهار در بخش زرآباد اجرا شده است ادامه داد: منطقه آزاد چابهار عزم خود را برای رونق مناطق همجوار به کار بسته است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.