[ad_1]

چرا فرش کشش لازم است:

فرش کشش است که به طور کلی انجام شده در دو شرایط مختلف: طول اولیه نصب و راه اندازی و تعمیرات فرش. اولیه کشش در طول نصب و راه اندازی و تضمین می کند که فرش تدریس امن و حتی در سراسر پوشش کف. تدریس فرش را در محل اقامت و ماندن صاف و تخت به زمین که در آن تعلق دارد.

چه چیزی باعث فرش به موج دار شدن و یا دست و پنجه نرم:

 • فقیر نصب و راه اندازی: فرش ممکن است به طور نادرست نصب شده است. در اکثر موارد بد نصب و راه اندازی نصب نیست استفاده از قدرت برانکارد به درستی و یا در همه.
 • پوشیدن بیش از حد با توجه به ترافیک: گاهی اوقات یک فرش نیاز به دوباره کشیده چرا که از صندلی چرخدار و واکر, سه چرخه, و غیره. حتی زمانی که نصب به کمال آن می تواند تبدیل به شل از پوشیدن بیش از حد.
 • کشویی سنگین مبلمان: فرش ساخته شده از لایه های پارچه. هنگامی که مبلمان سنگین اسلاید در سراسر فرش این احتمال وجود دارد که آن را علت ناهمواری.
 • لاتکس: اگر لاتکس نگه داشتن پشتوانه با هم رو به وخامت آن را به نام لایه لایه شدگیفرش اساسا دست گرفتن آن بر روی خود و در نتیجه کمانش و از دست دادن از فیبر است.
 • نامناسب بالشتک برای فرش ، برخی از شمع نوع خاص نیاز بالشتک انواع; اگر این زوج نادرست مقدار مناسب از گرفتن و حمایت ممکن است در حال حاضر و در نتیجه فرش نخ. مطمئن شوید که شما با مشورت با یک آموزش حرفه ای و یا راهنمای تولید کننده هنگام خرید فرش, بنابراین شما می توانید حق بالشتک به آن همراه است.

اگر فرش شما این است که ناهمواری:

(به کشش و یا به کشش)

اگر شما فرش است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به اقیانوس از یک تخت فرش شما ممکن است یک مشکل است. به عنوان به زودی به عنوان آن شروع به شل شدن و موج آن را می پوشد سریع تر است. بزرگتر از موج سریع تر از موج رشد. دلیل این است که فرش طراحی شده است برای ذخیره کردن تخت و حرکت نمی کند در تمام. هنگامی که شما راه رفتن بر روی فرش امواج آن باعث فرش به حرکت بالا و پایین شل شدن بیشتر آن است.

اگر فرش شما سست است و از آن زمان به اقدام است. در اغلب موارد, فرش کشش می تواند به رفع موج و نخ و بدون نیاز به اتلاف پول جایگزین فرش به دلیل چگونه آن را میسازد.

فرش کشش یک نوع رایج از فرش تعمیر که اساسا شامل کشیدن فرش از حدود یک یا بیشتر لبه های اتاق دوباره کشش را به مناسب تنگی برش فرش به مناسب طول ضمیمه بازگشت به محل و در نهایت tucking آن را در امتداد لبه.

مانند هر نوع فرش تعمیر کشش فرش است بیشتر درگیر تر از آن به نظر می رسد. کشش فرش نیست فقط یک ماده از صاف کردن امواج و دوباره امنیت و یا کشیدن در لبه ها با دست به عنوان شما می توانید یک ورق تخت. فرش کشش می آید با خود ابزار و تکنیک های که به شما کمک کند انجام این کار درست است.

ضروری فرش کشش ابزار

حرفه ای که تعمیرات فرش برای زندگی خواهد شد که همه از این ابزار در دست. اگر شما تصمیم به سعی کنید و کشش فرش خودتان بیشتر یا همه از این ابزار باید در دسترس برای اجاره و یا خرید در قیمت نسبتا معقول. حتی قرارداد خود را فرش کشش است به مراتب بیشتر مقرون به صرفه نسبت به جایگزینی فرش بنابراین در هر صورت این ابزار در دست شما و یا شخص دیگری را به شما صرفه جویی بسیار کمی از پول است.

لیست بخشی

 • زانو برانکارد. زانو برانکارد, همچنین شناخته شده به عنوان یک فوتبالیست, یک ابزار ویژه ای است که گرفتن در پایان یک ضمیمه به فرش و یک پد در انتهای دیگر برای شما به پا زدن خود را با چهار سر ران (نه ضربه با زانو خود را!
 • قدرت فرش برانکارد. در تجارت ما معمولا این تماس بیش از حد ما برانکارد. این برانکار مهم ترین ابزار برای کشش فرش. این به ویژه طراحی شده برای تنظیم به هر اندازه اتاق و کمک به کشش فرش خیلی موثر تر از هر کسی می تواند انجام دهد با دست (یا تا زانو). قدرت فرش برانکارد امکانات بسیار طولانی قطب با یک فرش گرفتن در انتهای یک دیوار بند دیگر و یک دسته اهرم در وسط. حتی نمی سعی کنید به کشش فرش بدون. این است که گران ترین ابزار بسیاری از ما فرش مردم داشته باشد.
 • فرش یا چاک دار تیغه چاقو. درگیر در تقریبا در هر فرش تعمیر کار شما می توانید تصور کنید یک فرش خوب چاقو هرگز به شما اجازه پایین. در مورد فرش کشش چاقو استفاده می شود برای اصلاح بیش از حد فرش از لبه پس از آن کشیده شده است ،
 • منگنه تفنگ. صنعتی فرش منگنه تفنگ ندارد به طور منظم منگنه تفنگ. کالاهای اساسی به مراتب باریک تر به طوری که آنها مناسب بین چرت زدن. فرش اصلی اسلحه نیست همیشه لازم برای فرش کشش, اما آن را خوب در دست داشته باشد فقط مطمئن شوید. زیرا به درستی کشیده فرش زیبا, تنگ, نوار میخ سرپهن کوچک به تنهایی ممکن است نگه دارید و آن را رضایت بخش, که در این صورت منگنه تفنگ حذف هر گونه شک و تردید.
 • ابزار پله. یک قلم مانند ابزار مورد استفاده برای tucking فرش در بعد از برش آن را به اندازه مناسب.
 • درفش. به نظر می رسد مانند یک یخ انتخاب شود dis-ضمیمه فرش از نوار میخ سرپهن کوچک
 • چکش.

فرش کشش: آیا برای مشق شب خود را برای اولین بار

این مهم است که به نگه داشتن چند چیز دیگر در ذهن خود را هنگامی که فرش تعمیر کار این است که به کشش فرش.

فقط به عنوان تولید کنندگان فرش مشخص مناسب بالشتک نوع منحصر به فرد انواع فرش بنابراین آنها نیز مشخص مناسب فرش کشش روش و مقدار. چه راست برای برخی از انواع ممکن است مناسب برای دیگران. برای مثال tufted فرش با الیاف جوت پشتوانه نیاز به کمی تنگ تر از tufted فیبر الیاف مصنوعی پشتیبان گیری. و برخی از فرش بافته شده را کشش در یک جهت دیگر نه. مشورت كننده دستورالعمل و یا یک فرش متخصص تعمیر بنابراین شما باید تمام حقایق قبل از شما آغاز شده است. پس از همه, دانستن آنچه که شما در حال کار با است فقط به عنوان مهم به دانستن آنچه شما انجام می دهند.

به شرح زیر است بیش از حد ساده آموزش. اگر شما در حال حاضر نمی دانم آنچه شما انجام می دهند و سپس شما خواهد بود بهتر است فقط استخدام یک حرفه ای. اگر شما تصمیم می گیرید که شما می خواهید برای مقابله با کشش فرش خود را به من نشان می دهد که شما وقت خود را با استفاده از سر خود را نگه داشتن تیغه های خود تیز نمی سعی کنید به پا زدن آن را تنگ با زانو ضربه زن و بیشتر از همه مراقب باشید.

فرش کشش تکنیک

اولین گام این است که برای خالی کردن اتاق از مبلمان. اگر شما واقعا می دانید آنچه شما انجام و سپس شما احتمالا می توانید کار در اطراف برخی از مبلمان, اما اگر شما یک تازه کار پیشنهاد می کنم که شما خودتان را به نفع و خالی اتاق.

تعیین کنید که جهت فرش نیاز به کشیده شود. در اکثر موارد این فرش فقط نیاز به یک جهت کشیده.

حذف هر گونه نوار فلزی است که خواهد بود در راه است. برخی از تخت نوار فلزی نیاز به ناخن برداشته شود. نوع دیگری از نوار فلزی است که به نام یک گیره پایین فلز. به رایگان فرش از سرکوب فلز کنجکاوی آن را باز کنید (فقط کمی) با قلم یا یک پله ابزار. وجود دارد بیش از حد بسیاری از انواع مختلف نوار فلزی به توصیف در اینجا بنابراین شما فقط باید آن را کشف کردن.

استفاده از درفش برای بلند کردن لبه های فرش. رفتن به یک گوشه ای از اتاق و بهم زدن درفش حق را از طریق این فرش حدود 6″ از دیوار. از اینجا شما قادر خواهد بود به جلو و فرش ، اگر شما لازم نیست که درفش شما احتمالا می تواند با استفاده از یک جفت انبردست.

حالا وقت آن است برای باز کردن فرش برانکارد. آن را راه اندازی به طوری که پای بست است تا در برابر قرنیز و سر چند اینچ از دیوار که شما در حال کشش به سمت. قدرت برانکارد بیش از به اندازه کافی قوی به پاره کردن فرش بنابراین مراقب باشید به تنها کشش فرش فقط به اندازه کافی برای حذف چین و چروک (و شاید فقط کمی بیشتر). بیش از کشش فرش یک ایده خوب نیست چون شما ایجاد موج رفتن جهت دیگر. پس باز هم تنها کشش فرش تا آنجا که شما نیاز به منظور حذف امواج.

استفاده از کیکر به ایجاد تنظیمات کوچک.

شروع در مرکز اتاق و کشش فرش در یک زاویه کمی نسبت به گوشه و کنار. هر بار که شما با فشار بر روی دسته از قدرت برانکارد شما را بکشد فرش.

برش فرش را از پشت با استفاده از چاک دار تیغه چاقو. شما باید آن را قطع به طوری که آن است که هنوز هم به متعلق به اندازه کافی به پهلو به شیار بین رویه و دیوار. اگر شما قطع فرش کمی بیش از حد شما احتمالا می تواند کشش آن را کمی بیشتر. اگر شما آن را قطع بیش از حد طولانی به آن پهلو به درستی و سپس فقط قطع برخی بیشتر.

قبل از حرکت به قسمت بعدی فشار فرش به ناخن است که از چوب از نوار میخ سرپهن کوچک. اگر فرش است که سخت به آن را به چوب به نوار میخ سرپهن کوچک و سپس با استفاده از فرش منگنه تفنگ.

اگر شما با استفاده از منگنه تفنگ مطمئن شوید که برای دریافت نقطه از اسلحه را بین پرز به طوری که شما تنها صتبلرس پشتوانه به رویه و نه صتبلرس چرت پایین. همچنان در سراسر اتاق کشش و برش ضمیمه و بطرف خود کش کرد. جای هر فلزی انتقال و ویولا!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *