[ad_1]

شما می توانید حرفه ای به دنبال طبقه با این فرش تخمگذار راهنمایی و استراتژی. این ساخته شده است آسان با ابزار مناسب ترین است که می تواند اجاره.

با استفاده از یک مقیاس نقشه تعیین چقدر فرش به خرید و بهترین راه برای آن را غیر روحانی. شروع با در نظر گرفتن اتاق اندازه گیری از جمله هر خلیج و یا coves. اضافه کردن چند اینچ به طول اندازه گیری خود را در همه طرف از فرش. اگر شما به درز هر گونه مناطق یاد داشته باشید که تمام درزها باید عمود به منبع اصلی نور روز و در مناطق با ترافیک سنگین. استفاده از نقاشی به اندازه گیری کردن tackless سلب و تشک برای پوشش کف. این باید مربع از اتاق به همراه یک زن و شوهر فوق العاده ،

هنگام خرید tackless رقص برهنه کردن, آزمون, آن را به مطمئن شوید که ناخن ها یک طول مناسب. شما باید قادر به احساس سوزن های کوچک با پاهای خود را, اما آنها باید به اندازه کافی بلند به خراش شما. وقتی تخمگذار پایین tackless سلب اطمینان حاصل کنید که پین ها زاویه دار به سمت دیوار.

تخمگذار فرش

مطمئن شوید که این طبقه در حال پاک کردن و حذف هر گونه چهارم, دور, اندود گچ و سیمان. وضع خود را سلب اول آنها را مورد 1/8 اینچ از دیوار. نوارها باید قرار داده شده در اطراف کل اتاق به جز در مقابل درگاه. قرار دادن بالشتک بین نوار و یا جزء اصلی آن را اگر شما به طبقه چوب و یا استفاده از یک چسب در بتن می باشد. ایجاد یک برش بر روی فرش خود را چند اینچ در هر طرف. فرش و پهلو بیش از حد به گوشه و کنار به طوری که فرش می گذارد ،

اگر شما نیاز به درز پوشش لبه های فرش توسط 1 اینچ است. استفاده از یک ردیف در حال اجرا چاقو برای برش لایه پایین. استفاده از یک seaming آهن و ذوب seaming نوار به فشار لبه ها با هم.

زانو کیکر استفاده می شود به لنگر فرش در دو دیوار مجاور. اگر شما یک قدرت برانکارد استفاده از آن را به کار فرش به دو دیوار. اگر شما نمی توانید یک قدرت برانکارد استفاده از زانو کیکر به کار فرش بین دیوار مقابل. با استفاده از یک چکش به چوب فرش به tackless سلب شده است. استفاده از چاقو برای تر و تمیز کردن بیش از حد فرش و پهلو تمام لبه پشت سلب شده است. فلزی لبه استفاده می شود باید در درگاه امن فرش. شما در حال حاضر انجام می شود. در حال حاضر شما می توانید با قرار دادن دور چهارم گچ را به بالا و یا جایگزین کردن آنها با اندود گچ و سیمان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.