[ad_1]

ایالات متحده آمریکا است که در “سرزمین آزادی و خانه شجاع.” بدون شک در مورد آن است. اما آیا شما می دانید, آن را نیز یک عرصه عجیب و غریب؟! بله شما آن را بخوانید! ایالات متحده آمریکا است که در آن شما پیدا کردن برخی از عجیب ترین و freakiest چیزها و مکان شما می خواهم که تا کنون در مورد شنیده یا دیده می شود در زندگی خود را. موافق نیستم با این واقعیت است ؟ پس از اتمام این عجیب و غریب, موزه ها در کشور خواهد کرد که قطعا به شما خزد.

موزه Psychphonics, Indianapolis, Indiana

موزه Psychphonics نیست شما اجرا از آسیاب موزه. آن را ممکن است بیش از حد کوچک برای بسیاری به عنوان یک موزه اما آن را جذاب مجموعه ای از آثار که شاید آن واجد شرایط به عنوان یک. این موزه اختصاص داده شده به “موسیقی ذهن” Afrofuturism فرهنگ زیرزمینی ایالات متحده آمریکا و تاریخ ایندیاناپولیس که در نوع خود است که به خوبی شناخته شده است. ترین آن باارزش در اختیار داشتن آخرین نسخه اصلی از کودک Mothership با موسیقی گروه مجلس-Funkadelic. این یک مکان مرموز که توطئه در هر مرحله. اگر این را مجذوب شما بیش از حد پس از آن در یک پرواز ارزان به ایندیاناپولیس و حل رمز و راز است که موزه Psychphonics است.

بین المللی Cryptozoology موزه پورتلند مین

وجود موزه ها که به ما بگویید که در مورد این موجودات تبدیل شده اند که منقرض شده و پس از آن وجود دارد و بین المللی Cryptozoology موزه است که اختصاص داده شده به انسان که “پنهان” یا “هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.” آن طول می کشد افتخار در تماس خود را در جهان تنها cryptozoology موزه. آن را مملو از مجسمه های انسان است که هیچ کس نمی داند حتی وجود داشته باشد.

وارن نهفته موزه Monroe, کانکتیکات

آیا شما شیفته فوقالعاده? آیا شما بر این باورند که وجود زندگی پس از مرگ وجود دارد و آن چیزهایی هستند که یا قدرت است که سعی متقاطع به ما ؟ اگر پاسخ “بله” و سپس هیئت مدیره ارزان پرواز و حرکت مستقیم به وارن نهفته موزه. طبقه بندی آن از خالی از سکنه آثار است که واقعا حیرت انگیز است. این خانه ها مجموعه ای از دو جهان شناخته شده ترین محققان ماوراء الطبیعه اد و لورن وارن. این مسائل آنها را جمع آوری در طول چند دهه خود را از بررسی چیزهایی است که متعلق به جهان ما.

آیداهو سیب زمینی, موزه, آیداهو فالز آیداهو

سیب زمینی است که گرامی ترین تولید آیداهو و تبدیل کردن آنها ساخته شده است یک موزه در افتخار از آن را در شهر بلککفوت. شما می توانید تشخیص ساختمان با سیب زمینی قرار داده شده در مقابل آن و در داخل شما می توانید یادگیری در مورد تاریخ و حقایق جالب در مورد تولید. شروع به چک کردن بهترین تخفیف های پرواز و کشف عجیب و غریب موزه.

بین المللی موز موزه مکه کالیفرنیا

اگر سیب زمینی می تواند یک موزه اختصاص داده شده به آنها پس چرا موز درست است ؟ بنابراین وجود شما آن را دارند – بین المللی موز موزه. آن را دارای یک مجموعه ای از بیش از 20 ، 000 آثار متعلق به موز مانند نمک, شیکر, صتبلرس, روابط, دکمه, عینکی, صابون, و بیشتر. چه می توان گفت در مورد سایت. فقط سر و موز.

Mütter, موزه فیلادلفیا, پنسیلوانیا

Mütter موزه است که به سادگی یک موزه تاریخ پزشکی است حتی شروع به توضیح آن خزنده مجموعه است. آن را تا بیش از 3000 osteological نمونه نمایندگی های متنوع شرایط پزشکی مانند تروما و بیماری بیشتر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *