[ad_1]

سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر قم می‌گوید: تیر ماه زمان مناسبی برای برگزاری لیگ تابستانه بسکتبال با حضور ۸ تیم صعود کننده به پلی‌آف است.

هادی عامری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تعطیلی لیگ‌برتر بسکتبال گفت: به هر حال در این شرایط موضوع مهم سلامت جامعه و مردم است. همچنین این بیماری هم به گونه‌ای است که‌ مشخص‌ نیست چه زمانی پایان یافته و شرایط عادی شود. ما خیلی دوست داشتیم پلی‌آف برگزار شود چون‌ تیم شیمبدر مدعی بود و برای این مرحله از لیگ برنامه داشتیم.

او ادامه داد: بازیکنان خارجی به تیم ما (شیمیدر قم) اضافه شده و مصدوم‌ها نیز رسیده بودند، با این ‌حال کرونا مسئله‌ای است‌ که کسی در به‌ وجود آمدنش مقصر نیست‌ و باید با هم همکاری‌ کرد.

سرپرست تیم بسکتبال شیمیدر قم، در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد بازیکنان این تیم کاهش پیدا می‌کند؟ اظهار کرد: خبر تعطیلی لیگ چهارشنبه صبح اعلام شد که به همین دلیل هنوز هیچ فکر و تصمیمی در این مورد نگرفته‌ایم. ‌باید با هیات مدیره باشگاه‌ جلسه‌ای‌ برگزار کنیم ‌تا در این مورد تصمیم بگیریم.

او در مورد شائبه‌های برگزاری لیگ تابستانه نیز گفت: وضعیت به نحوی است که چون اردو و مسابقاتی وجود ندارد، بازیکنان دو ماه است تمرین ندارند و تا برگزاری دوباره لیگ، تقریبا بسکتبال ۷-۸ ماه رسما تعطیل می‌شود. به نظرم می‌توانیم اوایل تیر ماه لیگ تابستانی را با ۸ تیم خاضر در پلی‌آف شروع کنیم تا رتبه بندی نهایی لیگ مشخص شود. همچنین در آن صورت اگر رقابت‌های آسیایی برگزار شود، می‌توانیم نماینده خود را معرفی کنین. 

عامری افزود: همچنین از نظر من می‌شود لیگ‌برتر را از شهریور ماه شروع کرد تا اسفند ماه تمام شود. فدراسیون اگر بتواند اینگونه برنامه‌ریزی کند خوب است، چرا که تعطیلات زیاد نمی‌شود.

انتهایپیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *