این مدل از پارتیشن همان طور که از نامش نیز پیداست دارای ساختار آلومینیومی می باشد. در این نوع پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلیمتری با روکش ملامینه استفاده می شود و در قسمتهای شیشه نیز از شیشه های ۴ و ۶ میلیمتری با توان سمبلاست استفاده میگردد که همین فرمت پارتیشن با تغییراتی در متریال اعم از استفاده از فوم سایلنت و پانلهای آکوستیک و شیشه های دو جداره آکوستیک با گاز میانی آرگون پارتیشن دو جداره آکوستیک فیگارو میباشد که این پارتیشن درجه آکوستیکی صدای بسیار بالا داشته و یکی از پر کاربرد ترین پارتیشن های پازل ستاپ میباشد . در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد.پارتیشن دو جداره دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد.

نصاب پارتیشن اداری
برای استفاده از پارتیشن آلومنیومی میتوانید طرح های مختلف را سفارش دهید، در مدل آلمونیوم تک جداره شما میتوانید از شیشه مات یا شفاف استفاده کنید همچنین می توانید از ام دی اف استفاده کرد. پارتیشن دو جداره برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری استفاده میشود ..به منظور ایستایی زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن از مدول های متفاوت استفاده میگردد .ام دی اف مورد استفاده در این نوع پارتیشن 16 میلی و تمام لبه ها با نوار پی وی سی عایق شده است .. ضخامت پارتیشن دو جداره 13 سانتیمتر و ارتفاع آن به صورت کوتاه نیمه بلندوبلند همچنین تا زیر سقف قابل پیاده سازی میباشد.

همچنین با توجه به متراژ در محیط های اداری، بخش های ورودی تاثیر زیادی در ظاهر محیط خواهند داشت. بسته به نوع کار و همینطور متراژ زمانی تقریبی به کارفرما داده می شود و در آن زمان پرسنل ما شروع به برش زدن کار میکنند. گروه پازل ستاپ محصولات پارتیشن دو جداره خود را به چند دسته تقسیم کرده است که اولین گروه از پارتیشن دو جداره، پارتیشن دو جداره ام دی اف می باشد که این نوع پارتیشن به عنوان پارتیشن دفتر کاردر نظر گفته می شود که همانگونه که که ذکر شد از دو قسمت پانل و قاب شیشه تشکیل شده است که میزان متر مربعی که پانل و یا شیشه تشکیل می دهد تاثیری روی قیمت پارتیشن ندارد. در پارتیشن ام دی اف(MDF) از درب بازشو به همراه لولا استفاده می شود.قابل ذکر است درب ریلی در این محصول قابل اجرا نمی باشد.از سوی دیگر در پارتیشن شیشه ای از درب ریلی استفاده می شود که یکی از مزایای اصلی آن ایجاد کمترین سطح اشغال فضای موردنیاز برای بازشو درب را می توان در نظر گرفت.

چراكه هميشه تهيه و تعويض فرنيچر و مبلمان اداری باری از مشكلات معماری و ارتباطی فضای كاری نمي كاهد . هر دو نوع پارتیشن فوق با کیفیت، زیبا و مناسب با محیط اداری جهت تفکیک و بهینه سازی فضای کارمندان می باشند . در پارتیشن ام دی اف(MDF) با توجه به تنوع در رنگ و طرح های مختلف این امکان به مشتری داده خواهد شد که با قدرت انتخاب بالا پارتیشنی زیبا و همگون با محیط را انتخاب کند. که با این روند فعالیت شرکت هم رشد می کند. ۱- اگر می خواهید پارتیشن برای محیط اداری خود سفارش دهید لازم است در قدم اول نیازهای خود از پارتیشن را دریابید و از نیاز های اساسی خود آگاه باشید. نمای ظاهری : در این نوع پارتیشن فریم ها فقط در قسمت های باز دیوار ، کف و سقف پارتیشن به هم میرسند و برای شیشه های ثابت استفاده میشوند و دور تا دور هیچ فریم و قابی ندارند و این باعث میشود که وقتی از جلو به پارتیشن نصب شده نگاه کنیم هیچ مزاحمتی در دید وجود ندارد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پارتیشن اداری ارزان قیمت ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *