[ad_1]

ایسنا/یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر ایجاد پارک‌های ویژه بانوان در سراسر استان به منظور فراهم کردن مکانی امن برای ورزش بانوان تاکید کرد.

 آیت الله «محمدرضا ناصری» در نشست شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان یزد در مهریز با اشاره شرایط سخت و دشوار بیماری کرونا به دستاوردهای خوب آن نیز اشاره کرد و افزود: از نظر اقتصادی و اجتماعی و همچنین صرفه جویی و در مسائل دینی و زندگی در خانه، درس‌های زیادی به ما داده است و همچنین در بحث برگزاری نمایش‌ها، همایش‌ها و کنفرانس‌ها و هزینه‌های اضافی آنها،درس خوبی به ما داد.

وی همچنین بر ضرورت ایجاد پارک‌های بانوان در شهر یزد و شهرستان‌های استان تاکید و اظهار کرد: باید پارک‌های ویژه بانوان در سراسر استان در نظر گرفته شود تا مکانی امن برای بانوان جهت ورزش و دوچرخه‌سواری با رعایت مسائل شرعی باشد.

کاهش ساعت کاری بانوان شاغل دیگر موضوعی بود که آیت الله ناصری بر آن تاکید کرد.

امام جمعه یزد با اشاره به اینکه ساعت‌های زیاد کاری بانوان یکی از عواملی است که سبب دور شدن اعضای خانواده از هم می‌شود، ادامه داد: در صورتی که والدین هر دو بخواهند بیشتر وقت خود را به کار اختصاص دهند، هیچ توان و وقتی برای تربیت فرزندان خود ندارند و کم کم کودکان از ارزش‌های اسلامی دور می‌شوند.

تبیین آئین نامه ها، تشکیل هیئت اندیشه ورز، ادامه رزمایش مواسات و فراهم کردن شرایط ازدواج آسان از دیگر موضوعات این نشست بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *