[ad_1]

ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: توسعه و ساخت و ساز فضاهای آموزشی، سیاست کشور نیست و با توجه به کمبود نقدینگی و سیاست‌های انقباضی، باید از ظرفیت موجود و ساختمان‌های بلااستفاده دانشگاه‌ها و مجموعه‌های دولتی استفاده کرد.

محمدصادق معتمدیان، امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین در
نشست با هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان استان با اشاره به مشکلات مورد بحث در جلسه اظهار کرد: کمبود کادر آموزشی و مشکلات مربوط به جذب، در سطح کشور وجود دارد و مختص به خراسان جنوبی نیست.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مجوزهای استخدام را از طریق وزارتخانه و سازمان استخدامی پیگیری خواهیم کرد، اما باید از ظرفیت‌های موجود در استان مانند ماده ۲۸ و جذب دانشجو استفاده شود.

معتمدیان ادامه داد: توسعه و ساخت و ساز فضاهای آموزشی، سیاست کشور نیست و با توجه به کمبود نقدینگی و سیاست‌های انقباضی، باید از ظرفیت موجود و ساختمان‌های بلااستفاده دانشگاه‌ها و مجموعه‌های دولتی استفاده کرد.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: برخی فضاهای آموزشی در استان خاک می‌خورد و از طرفی شما به دنبال ساختمان هستید، این در حالی است که اختیار فضاهای بدون استفاده دانشگاهی با استان نیست، اما در مجموعه اداری آمادگی داریم ساختمان‌های بلااستفاده را واگذار کنیم تا این مشکل برطرف شود.

معتمدیان یادآور شد: ضروری است کمیته‌ای تشکیل شده نیازهای دانشگاه را در سه مقطع کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت پایش و ارزیابی کند، تا پس از کار کارشناسی در این جلسات تصمیم سازی شود.

گفتنی است؛ هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان استان نیز در این جلسه مسائل و مشکلات موجود را با استاندار خراسان جنوبی در میان گذاشتند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.