[ad_1]

منچستریونایتد در صورت صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا باید ۱۳ روز در یک باشگاه دسته پایین در کلن آلمان مستقر شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا چهار دیدار برگزار شد تا در نهایت تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شوند که در یکی از بازیها منچستریونایتد باید در آلمان که به  صورت تک بازی است به دیدار کپنهاگن برود.

منچستر یونایتد در صورت پیشروی در لیگ اروپا باید در یک باشگاه سطح پایین آلمان تمرین کند و  ۱۳ روز آنجا مستقر شود. مرحله حذفی برای اولین بار در قالب مسابقات تک حذفی در کشور آلمان انجام می شود و پروتکل های ایمنی دقیق در هشت باشگاه باقی مانده در این رقابت ها وجود دارد.

اوله گونار سولسشایر و بازیکنانش روز یکشنبه به آلمان پرواز می کنند و در “رین انریک اشتادیون”  شهر کوچکی با ظرفیت ۵۰ هزار نفر  تمرین خواهند کرد جایی که آنها در مرحله یک چهارم نهایی دوشنبه مقابل کپنهاگن پشت درهای بسته قرار خواهند گرفت.

آنها امیدوار بودند که در یک باشگاه بوندسلیگایی به تسهیلات دسترسی پیدا کنند اما به آنها گفته شد که همه آنها در آماده سازی برای شروع فصل جدید آلمان در ماه آینده مورد استفاده قرار می گیرند. قوانین برای همه تیمها یکسان خواهد بود، زیرا بایر لورکوزن مجبور به ترک مجتمع ورزشی خود و شروع تمرینات در دوسلدورف است.

این قابل درک است که هتل چهار ستاره برای یونایتد نیز به نوعی پایین تر از استانداردهای معمول آنها برای سفرهای اروپایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سرمربی یونایتد ترجیح داده بود برای مسابقات به داخل و خارج از آلمان پرواز کند و طبق معمول با تیم خود در کارینگتون محل تمرین یونایتد در شهر منچستر کار کند ولی یوفا مانع از این کار شده است و می خواهد شرایط یکسانی را برای همه تیم های این مرحله اجرا کند.

– برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا

اینتر – بایر لورکوزن

شاختاردونتسک – بازل

منچستریونایتد- کپنهاگن

ولورهمپتون – سویا

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *