[ad_1]

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از روان کننده جنسی که از آن آسان است به اشتباه گرفته است. که بهترین sex روانساز برای شما ؟ آیا انواع مختلف شخصی روان کننده و هنگامی که شما باید از آنها استفاده کنید ؟ با بررسی اهداف و ترجیحات شما می توانید به راحتی بهترین را انتخاب کنید شخصی روان است.

در اینجا بسیاری از انواع مختلف از شخصی lube:

با طعم روغن های خوراکی

– گرم شدن و سوزن سوزن شدن گریس

– مرطوب کننده و روغن

– Desensitizing گریس

– مبتنی بر آب روان

– سیلیکون گریس

– روغن پایه روغن

– نفت و روغن

طعم دار و خوراکی, روغن

بسیاری از زوج ها نمی لذت بردن از طعم و مزه طبیعی شرکای خود را وقتی که می آید به لذت دهان و دندان. طعم روان کننده یک راه خوب برای ماسک طعم و دهان بازی لذت بخش تر. آن را امن برای فرو کردن خوراکی روغن? به طور کلی مبتنی بر آب و سیلیکون گریس امن هستند به هضم. مواد پایه برای هر نوع از روغن ها قابل هضم و یا بی اثر معنی آنها واکنش نشان می دهند نه با بدن و یا دستگاه گوارش. هنگامی که شخصی این روان کننده های طعم دار, تولید کنندگان فرض آنها خواهد شد طعم و احتمالا مصرف می شود بنابراین خوراکی روغن های تولید شده با این در ذهن است. FDA دستورالعمل های دقیق مورد نیاز برای محصولات خوراکی از جمله با طعم روغن بنابراین مطمئن باشید این محصولات سالم به غذا خوردن.

گرم شدن و سوزن سوزن شدن گریس

چرا استفاده از گرم شدن روغن? هنگامی که بدن تحریک می شود بسیاری از پروسه های در حال وقوع در داخل است. خون شروع به گردش به سرعت بیشتر. به طور معمول درونی بدن است که گرمتر از پوست بیرونی است. به عنوان جریان خون به لایه بیرونی پوست آن سرد می شود. اما زمانی که خون در گردش است به سرعت (مانند طول تحریک جنسی), پوست احساس گرمتر از آنجا که خون در گردش است تا به سرعت آن را تا به حال فرصتی برای سرد است. این احساس گرم هنگامی که پوست سرخ با خون طبیعی بدن در پاسخ به اینکه از نظر جنسی تحریک می شود. برای برخی از مردم شبیه سازی این احساس گرم شدن با گرم شدن روان است یک میانبر برای تبدیل شدن به لحاظ جنسی تحریک می شود.

چگونه یک گرم روان کار می کند ؟ گرم شدن lubes کار شبیه به فلفل. در واقع بسیاری از گرم شدن روغن با استفاده از ماده فعال در فلفل تند به عنوان روش خود را برای تولید یک گرم حس. وجود دارد تعدادی از گیاهان طبیعی و ویتامین ها است که تولید و گرم شدن احساس است که در گرم شدن روغن. سوزن سوزن شدن گریس کار در یک روش مشابه. های مختلف گیاهان و دیگر مواد طبیعی تولید سوزن سوزن شدن احساس است که کمک به بیدار کردن آنها را به آماده شدن برای مقاربت.

مرطوب, شخصی, روغن

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مناطق محرک احساسات جنسی ممکن است تبدیل به فوق العاده حساس است. خارش و یا تیغ می تواند دردناک باشد. وجود دارد بسیاری از روان کننده جنسی که حاوی مواد مرطوب کننده مانند آلوئه ورا لانولین و ویتامین E. شخصی با استفاده از روان کننده با مرطوب کننده ها می تواند کمک به التیام پوست تحریک شده و همچنین به عنوان ارائه روانکاری لازم برای خوشایند sex.

Desensitizing گریس

با استفاده از یک desensitizing روان کننده می تواند یک درمان موثر برای انزال زودرس. هنگامی که یک مرد تحریک بیش از حد مقاربت جنسی, ارگاسم اتفاق می افتد سریع تر از هر دو طرف ترجیح می دهند. استفاده از desensitizing روان کننده که امن است برای استفاده از کاندوم با استفاده از آن را بلافاصله قبل از کاندوم های فرسوده را بی حس یک مرد در حالی که نگه داشتن desensitizing روان کننده و دور از زن است. وجود دارد بسیاری از شخصی گریس به طور خاص طراحی شده برای این منظور است. آیا جلوگیری از انزال زودرس و یا تمدید مدت از sexبسیاری از مردان لذت بردن از با استفاده از این روش به منظور افزایش توانایی خود را برای مقاومت در برابر دید بیش از حد به سرعت.

مبتنی بر آب روان

اینها محبوب ترین نوع از شخصی گریس در استفاده از امروز. مارک های معروف مانند KY, ژله Astroglide مایع ابریشم لغزنده مسائل Astrogel شناسه Lube پروب و Maimus همه آب بر اساس علامت های تجاری. آب بر اساس lubes در نظر گرفته امن برای تمیز کردن آسان و امن اگر مصرف می شود. مشکل با پایه آب و روغن می آیند از مهم بودن پس از یک در حالی که (اگر وجود دارد برخی از آب بر اساس نوع آن این است که یک مشکل نیست) و تمایل یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی آن (گلیسیرین) به علت عفونت قارچی در برخی از زنان است.

گریس سیلیکون

سیلیکون روان کننده امن برای استفاده است. آنها مقاومت در برابر عفونت باکتریایی است که مبتنی بر آب و روغن هستند مستعد ابتلا به. پایه مواد سیلیکون روان کننده امن است به دستگاه گوارش اگر به طور تصادفی مصرف می شود. سیلیکون و روغن توسط بسیاری در نظر گرفته می شود بیشتر لغزنده احساس از آب بر اساس روان کننده. معایب استفاده از سیلیکون روانساز عبارتند از: واقعیت آن است که بسیار دشوار است برای تمیز کردن یا شستن از پارچه.

مبتنی بر نفت و نفت و روغن

Lubes که مبتنی بر نفت به طور کلی در نظر گرفته شود نه یک گزینه خوب برای شخصی روان کننده به جز مرد-تنها تحریک. نفت و بر اساس شخصی روانساز را نابود کاندوم. آنها را نمی توان در داخل زنان به دلیل تهدید آن را به علت عفونت های باکتریایی. آن باید استفاده نمی شود در داخل واژن و یا مقعد. نفت و روغن را به همان مسائل آنها باعث می شود باکتری اگر مشکلات داخلی استفاده می شود و آنها را خواهد شکست کاندوم.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *