[ad_1]

افزایش اسمولاریته است که بیش از یک کلمه دشوار است می گویند به سرعت سه بار در یک ردیف.

یک شیمیدان یا یک زیست شناس احتمالا تعریف افزایش اسمولاریته به عنوان یک اندازه گیری از مقدار کل مواد شیمیایی حل شده در یک مایع کرم لوسیون یا ژل. اظهار داشت: در کمی متفاوت شیوه افزایش اسمولاریته است که به طور کلی جزء غلظت مایع.

افزایش اسمولاریته رخ می دهد برای کمک به تولید یک تعادل هنگامی که یک ماده در محلول (مانند مایع) عبور از غشاء منطقه ای از غلظت های پایین تر به یک منطقه از غلظت بالاتر. و همچنین افزایش اسمولاریته گاهی اوقات نیز به عنوان اسمولالیته. راه حل های حاوی غلظت ذرات هستند گفت: به iso-اسمزی یا (ایزوتونیک).

جامعه پزشکی باید آگاه باشید از افزایش اسمولاریته از طیف گسترده ای از مایعات چرا که برای مثال قرار دادن مایعات به خون که ایزوتونیک با خون ممکن است عمیقا تاثیر منفی. در حالی که مایعات است که ایزوتونیک یا iso-اسمزی خون ممکن است وارد بدن و باقی می ماند وجود دارد در هماهنگی است.

خون افزایش اسمولاریته است که به طور معمول بین 275 تا 295 ادرار می تواند از 50 تا 1200 اما پس از 12 تا 14 ساعت محدوديت مصرف مايعات این تعداد باید بیش از 850 در حالی که نرمال سالين حل (اغلب قرار داده و به بدن) دارای یک افزایش اسمولاریته از 286.

در علاوه بر این به این لیست کوچک طبیعی افزایش اسمولاریته از موارد زیر نیز باید اشاره کرد:

 • زن ترشحات واژن (طبیعی یک زن روانکاری): 260 تا 290
 • انسان مایع منی: 250-380
 • روغن نارگیل: 180-340
 • تجاری شخصی گریس: 1000 به بیش از 10 ، 000 (1)

همانطور که شما ممکن است متوجه افزایش اسمولاریته از روغن نارگیل است که در همان محدوده به عنوان افزایش اسمولاریته از بسیاری از عناصر اصلی بدن انسان (خون و ترشحات واژن و اسپرم برای مثال). این موارد همه iso-اسمزی و ممکن است در نتیجه انتظار می رود وجود دارد در هماهنگی. اظهار داشت کمی متفاوت آنها حاوی همان غلظت ذرات محلول اجازه آنها را به وجود داشته باشد با خوشحالی با هم شاد حالت تعادل است.

در مقایسه و nestled متأسفانه در یک مکان تاریک و دور از آفتاب سعادت از روغن نارگیل و مایعات بدن شما را پیدا خواهد کرد که زمین شخصی گریس. اشاره کوتاه به لیست بالا افزایش اسمولاریته ترین تجاری روغن بسیار بالاتر است. اما این به چه معنی است ؟

هنگامی که دو ترکیب مایعات است که مشابه افزایش اسمولاریته به عنوان ذکر شده در آنها ایجاد یک تعادل است. از آنجا که این تعادل دو مایعات می تواند مسالمت آمیز شرکت وجود دارد. برای مثال روغن نارگیل می تواند انتظار می رود به بازی بازی های بسیار خوبی با بدن انسان به این دلیل که محدوده طبیعی برای افزایش اسمولاریته از روغن نارگیل (180-340) کاملا نزدیک به افزایش اسمولاریته از ترشحات واژن و اسپرم (260-380).

اما هنگامی که دو ترکیب مایعات که همان افزایش اسمولاریته ترکیب آنها و سپس سعی کنید برای ایجاد یک تعادل است. متاسفانه در تلاش برای تشکیل این تعادل جدید, آسیب های ناشی از جنبش در داخل یا خارج از سلول های اندوتلیال. و بزرگتر تفاوت است بین osmolarities بیشتر فرصتی است برای آسیب سلولی و سریع تر است که صدمه باید انتظار برای رخ می دهد. در واقع برخی از تحقیقات در حال حاضر نشان داده شده است که شخصی گریس می تواند باعث آسیب به سلول های مخاط واژن و رکتوم است. یک مطالعه ژانویه 2012 مطالعه منتشر شده توسط ایالات متحده آمریکا کتابخانه ملی پزشکی و موسسه ملی بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند که “روان کننده محصولات ممکن است افزایش ابتلا به STI را (بیماری های مقاربتی). به دلیل استفاده گسترده از روغن و پتانسیل خود را به عنوان حامل وسایل نقلیه برای میکروب است.” علاوه بر این زمانی که محافظ مخاط رکتوم یا واژن می شود آسیب دیده و یکی از طبیعی بدن مکانیسم های دفاعی ضعیف است. (2)

علاوه بر این مطالعه یک مطالعه دیگر نیز به نظر می رسد بسیار قابل توجهی در توانایی خود را به سند تاثیر افزایش اسمولاریته شخصی گریس. این مطالعه منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال 2012. آن را با عنوان “استفاده و تهیه گریس اضافی برای مرد و زن, کاندوم”. (3)

با توجه به این مطالعه:

 • مقالات متعددی (13-16) نشان می دهد که روغن با اسمولالیته بالا ممکن است باعث واژن و مقعد اپیتلیال آسیب. تایید که گریس با اسمولالیته بالا می تواند باعث اپیتلیوم آسیب که اعمال مقعد به انسان نشان داده شده است در یک گروه از داوطلبان 10.
 • اپیتلیال آسیب می تواند به نوبه خود در افزایش خطر ابتلا به عفونت به عنوان مثال با اچ آی وی و سایر عفونت های جنسی (STIs)به ویژه هنگامی که استفاده از کاندوم در تعارض است.
 • تجاری شخصی گریس بالا osmolalities (2000-6000 mOsm/kg). این مطالعه با هدف بررسی بیش از 40 شخصی گریس.
 • در حالت ایده آل, اسمولالیته شخصی روان کننده نباید بیش از 380 mOsm/Kg به حداقل رساندن هر گونه خطر اپیتلیال آسیب.
 • آیا استفاده از روغن (و یا روغن نارگیل) با کاندوم لاتکسچرا که آنها “باید بسیار اثر مخرب سیگار.”

به طور خلاصه افزایش اسمولاریته مهم است که به صورت زیر ساده برای درک دلیل:

 • افزایش اسمولاریته بالا = ریسک بالا برای STIs (بیماریهای مقاربتی)
 • افزایش اسمولاریته کم = کم خطر برای STIs

همچنین باید اشاره کرد که این قطعات است که افزایش افزایش اسمولاریته از روغن نارگیل به طور چشمگیری متفاوت از مواد تشکیل دهنده است که افزایش افزایش اسمولاریته ترین تجاری شخصی گریس.

معمولی, غیر ارگانیک, روغن حاوی مواد تشکیل دهنده مانند کلرهگزيدين پتروشیمی پارابنها سیلیکون و گلیسیرین و پروپیلن و رایحه مصنوعی رنگ یا طعم دهنده.

در سال 2002 در یک فاز II/III کارآزمایی بالینی حتی به شدت تبلیغ nonoxynol-9 آمد چهره به چهره با سرما حقیقت است که در علاوه بر این به یک قدرتمند spermacide آن را نیز خسارت سلولی مخاط واژن و رکتوم نتیجه افزایش خطر ابتلا به عفونت HIV در افراد تست شده. و در عین حال nonoxynol-9 است که هنوز استفاده از کاندوم امروز. (4)

در مقایسه با روغن نارگیل افزایش اسمولاریته افزایش یافته است با حضور, طبیعی, ترکیبات مانند اسیدهای آمینه و آنزیم ها و مواد معدنی و اسیدهای چرب است که ترکیب برای ایجاد یک خالص و متعادل منبع سالم و حاوی مواد مغذی است.

اشاره کرد:

(1) “مطالعات بالا بردن سوال در مورد امنیت شخصی گریس” توسط Lauren C. Wolfe شیمی و مهندسی اخبار: حجم 90, شماره 50, صفحات 46-47 (لینک کامل مقاله ذکر شده در زیر).

(2) “شیب لغزنده: روان کننده استفاده کنید و رکتوم و بیماری های مقاربتی: به تازگی شناسایی خطر است”. فیلم انتقال Dis. 2012 Jan;39(1):59-64. doi: 10.1097/OLQ.0b013e318235502b. مقاله: 22183849.

(3) “استفاده و تهیه گریس اضافی برای مرد و زن, کاندوم: WHO/سازمان صندوق جمعیت ملل متحد/FHI360 – مشاوره توجه” توسط سازمان بهداشت جهانی در سال 2012 (لینک کامل مقاله ذکر شده در زیر).

(4) “اثر COL-1492 یک nonoxynol-9 ژل واژينال در بيماران HIV-1 انتقال در زنان sex کارگران: یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده” (لانست, DOI: 10.1016/s0140-6736(02)11079-8).

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *