[ad_1]

شانه عوارض جراحی رخ می دهد همه بیش از حد معمول. انتخاب ما را به عنوان بیماران قبل و بعد از عمل جراحی می تواند نقش مهمی در پیش بینی احتمال عوارض بعد از جراحی شانه. یک ضرب المثل رایج در جراحی شانه است “جراح روش” به این معنی که هر روش ابتکاری, ابزار و یا روش است که واقعا فقط به عنوان خوب به عنوان فرد با استفاده از آن. در حالی که این باعث می شود حس بصری به ما هنگامی که ما فکر می کنم در مورد زمینه های دیگر از تلاش آن است که سخت تر به یاد داشته باشید زمانی که در مواجهه با چشم انداز پیدا کردن یک راه حل پایدار شانه درد و ناتوانی. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای رفتن در مورد تصمیم گیری, فرایند پیدا کردن بهترین جراح شانه خود را شخصا در دسترس است در صفحات ما شانه متخصص شانه درد.

انتخاب ما را به عنوان بیماران پس از عمل جراحی نیز می تواند نقش عمده ای در پیش بینی یک جراحی شانه عارضه و ما قصد داریم بیشتر در عمق بررسی این موضوع در آینده مقاله.

دقيق تر و گاهی اوقات دشوار است برای ارزیابی عامل در پیش بینی شانه عوارض جراحی انتخاب روش یا ایمپلنت توسط جراح. در حالی که این درست است برای ایمپلنت های مرتبط با شانه جایگزینی و بازسازی روش و همچنین تمرکز ما در حال حاضر در حال گسترش منطقه ترمیم بافتی در جراحی شانه. شانه بافت (کپسول و رباط labrum غضروف روتاتور کاف ، می تواند تبدیل به سفت کشیده و یا به طور کامل پاره شده و با ظهور تکنولوژی و بیشتر تکنیک های تهاجمی این روشها به ترمیم این بافت ها نیز تکامل یافته اند.

زمانی که بسیاری از شانه بافت روش های تعمیر و ایمپلنت شد و در ابتدا تصور می شد هدف این بود برای تکثیر این روش همان جراح را در انجام به طور کامل عمل جراحی باز به این معنی با استفاده از سوزن و نخ به ترمیم پارگی و یا اگر این بافت نیاز به تعمیر و بازگشت به استخوان موضوع (بخیه) خواهد بود به تصویب رسید از طریق استخوان تونل و پس از آن گره خورده است. با این شناخت است که کیفیت استخوان متفاوت است به طور قابل توجهی در مناطق مختلف شانه و همچنین در میان بیماران مختلف با توجه به عوامل متعدد و خطر ابتلا به اطراف اعصاب و عروق با برخی از بخیه عبور تکنیک های به رسمیت شناخته شده و یک جهش رو به جلو بود اختراع بخیه لنگر طراحی شده برای ارائه یک راه برای ترمیم بافت به استخوان بیشتر قابل اعتماد و امن و قوی مد. این بخیه مجریان در اصل ساخته شده از فلز با بخیه رشته از طریق آنها. همانطور که ما تجربه بیشتری با این دستگاه ها و تکنیک های تکامل یافته آن روشن تر می شود که با وجود استفاده از اعتماد و تجدید تحویل سیستم های فنی, مشکلات و عوارض کار با این دستگاه را رخ می دهد.

شانه جراحی عوارض گزارش شده با این دستگاه ها عبارتند از: قرار دادن نادرست مهاجرت پس از قرار دادن شل شدن شکنندگی و آسیب بافت از ایمپلنت که به طور قابل توجهی سخت تر از بافت های اطراف. فاجعه بار آسیاب کردن غضروف مفصل است یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر عارضه از برجسته یا آواره فلزی لنگر. از آنجا که این فلز اغلب می تواند تداخل با بیشتر مطالعات تصویربرداری آن را نیز می تواند مشکل را به طور کامل ارزیابی کیفیت بهبود بافت با فلز مجریان. به خصوص برای دررفتگی شانه یا شانه ناپایدار در صورت بیمار نیاز به تکرار یا عمل جراحی مجدد مقدار استخوان املاک و مستغلات در دسترس برای مرمت بافت به استخوان می تواند به شدت محدود شده و نیاز به حذف قبل از لنگر و پیوند استخوان از درجه اعتبار ساقط ممکن است بوجود می آیند به طور بالقوه به این معنی که بیمار ممکن است به یکی دیگر عمل جراحی هنگامی که استخوان خالی بهبود می یابد.

در پاسخ به این نگرانی ها نسل بعدی دستگاه به ترمیم بافت به استخوان شامل بخیه مجریان و حمالت ساخته شده از غیر فلزی و پلیمرهای قابل جذب. امید و ایده پشت پلیمرهای قابل جذب بود که آنها ارائه می کنند نیاز به ثبات در طول بحرانی شفا مرحله بافت به استخوان و سپس بدن را به تدریج حل می شود و یا resorb این دور امیدوارم ترک هیچ اثری در پشت. در حالی که در اکثریت قریب به اتفاق موارد این ایمپلنت استفاده شده است با امکانات بزرگ و موفقیت شده اند وجود دارد مشکلات در تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده. اولیه ایمپلنت ساخته شده با پلیمرها مانند polyglycolic اسید و polyglycolic اسید-trimethylene کربنات می شناسند تا به حال با مشکلات تخلیه سینوس و lytic استخوانی تغییر (به معنی استخوان محلول در اطراف آنها). این منجر به پلی-ال-لاکتیک اسید (PLLA) شدن پلیمر از انتخاب برای بسیاری قابل جذب و یا تجزیه ایمپلنت به دلیل آن تخریب بسیار آهسته تر (تا 5 سال). در طول زمان این بوده است که بیشتر تصفیه شده شامل دستور العمل های مختلف برای رسیدن به یک مطلوب تر واکنش بیولوژیک از جمله برای مواد افزودنی اخیرا از ترکیبات کلسیم برای ترویج استخوانی جایگزین/چشمي این ایمپلنت.

بر اساس عوامل متعدد از جمله محلی تنش های قرار داده شده در این ایمپلنت تعداد ایمپلنت طراحی کاشت و میزان تخریب یک بخش از ایمپلنت می تواند امکان پذیر resorb شکستن و یا بیشتر را به راحتی ترک برخی از بخش به عنوان یک شل یا رایگان بدن در مفصل شانه است. این می تواند منجر به التهاب مفاصل و آسیب سنگ زنی و شکست از تعمیر.

بهبود تصویربرداری ویژگی های به طور بالقوه مشکلات کمتری با عمل جراحی مجدد و احتمالی تحلیل هستند مزایای زیست تخریب پذیر مجریان باید بیش از فلز مجریان. چرا که از قدرت خود و کاهش خطر ابتلا به پاسخ التهابی و osteolysis فلز مجریان همچنین در ادامه به فرماندهی یک نقش برجسته در شانه تعمیر.

به خصوص برای شانه دررفتگی labrum اشک و ناپایدار شانه جراحی استخوان و میزان استخوان در دسترس هستند متغيرها را در نظر بگیرید. نسل بعدی از مجریان برای ترمیم بافت استخوان گرفته شده از یک رویکرد رمان به تثبیت با استفاده از 100% بخیه برای تثبیت. شناخت محدودیت های ذاتی از هر دو فلز و جذب مجریان در به چالش کشیدن این نرم افزار این صرفا بخیه لنگر دستگاه های ارائه مزیت اجتناب از خطرات ناشی از osteolysis و التهابی تحلیل پاسخ, در حالی که همچنین تا حد زیادی کاهش خطر پس از آن شکستگی انتشار زیرا لنگر کوچک است (1.4 mm) -ایجاد یک تونل است که نزدیک به دو سوم کوچکتر از دیگر در دسترس مجریان. یکی دیگر از مزیت ما در حال حاضر دیده می شود در بیمارانی که دچار تاسف آسیب های پس از جراحی شانه با این ایمپلنت است که عمل جراحی مجدد است به طور قابل توجهی آسان تر برای بیمار و جراح.

صرف نظر از نوع ثابت دستگاه مورد استفاده جراحان و بیماران باید آگاه باشند از این نوع ایمپلنت استفاده می شود برای عملیات خود را و است که هر رویداد غیر منتظره رخ می دهد که پس از یک شانه تعمیر عمل جراحی ممکن است در نتیجه سازش از تعمیر با یک بخیه یا ایمپلنت. اگر شما تجربه یک رویداد غیر منتظره و شروع به سنگ زنی تق و لق و یا دیگر ابتلا به نوع علامت این امکان در ذهن و بحث در مورد آن را با شانه جراح. آگاهی از مکانیسم شکست شناخت امکان و هوشیاری هستند “یک اونس پیشگیری از” برای جلوگیری از جدی تر شانه عوارض جراحی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *