[ad_1]

برزیل, ته قنداق تفنگ بلند است مدت گیج کننده برای کسانی که علاقه مند به باسن شکل دهی مجدد. ترکیبی از یک کشور به نام و روش جراحی به معنی چیزی خاص و منحصر به فرد به آن منطقه جغرافیایی. مانند تعداد کلمات در نام آن برزیل, ته قنداق تفنگ بلند را می توان با درک این سه چیز در مورد آن.

ابتدا گمراه کننده بخشی از نام آن است که از آسانسور. این کاملا منطقی است که فرض کنیم که باسن در واقع نقل مکان کرد به سمت بالا توسط برخی از نوع بافت بلند کردن و یا جابجایی. این امر معمولا به این معنی است که پوست و چربی برداشته شده و تنگ تر خواهم که از شکم و پهلو و یا بالابر. اما این مورد نیست.

دوم مقدماتی اصطلاح برزیل کلمه ای است که قبل از, ته قنداق تفنگ بلند. درک اهمیت این کشور توصیف می رود راه طولانی به سوی قدردانی قومی اهمیت بزرگتر و باسن و آنچه که در واقع انجام می شود در این روش لوازم آرایشی و بهداشتی. باسن طولانی همراه بوده است به عنوان مهم جنسی, ویژگی های یک زن. باسن هستند آناتومی بدن انسان تشکیل شده توسط گلوتئال عضلات لگن و ساق پا بالا. پوشاننده پوست و کمک به ایجاد آن شکل کلی اما حجم عضله نقش کلیدی. این عضلات از ویژگی های داده های فرهنگی بسیاری تفاسیر اما از آن است که تا حد زیادی هم تراز با ارگان های تولید مثل. در نتیجه هنگامی که لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی بر روی آنها انجام شده است برای افزایش جذابیت جنسی.

از باسن بلند به عنوان ما آن را می دانم امروز می آید از برزیل جراحی پلاستیک. برزیل را تطهیر اندازه سینه اما تاکید باسن اندازه و شکل…مخالف دقیق از آمریکا یا نیمکره شمالی تاکید. این است که برزیل از نظر بدن. با توجه به تعداد زیادی از جراحان زیبایی در کشور برزیل تبدیل به یک مرکز بین المللی برای لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی و تکنیک های خود را پس از آن ترویج شده است در سراسر جهان.

سفت کننده و سفت کردن باسن شده است در اطراف برای بیش از پنجاه سال است. اما رویکرد تاریخی از برش پوست و چربی که برگ قابل توجه زخم هرگز گرفتار محبوبیت گسترده. افزایش اندازه باسن با حجمی علاوه بر ایجاد هر دو افزایش احساس پری و یک بیت از یک ‘آسانسور’. به عنوان یک جایگزین طبیعی به مصنوعی و ایمپلنت تزریق چربی به باسن استفاده می شود ارائه می دهد که یک دوگانه بهره مند شوند. دهنده چربی برداشته می سازد برای کانتور بهبود در برداشت سایت است که معمولا در اطراف کمر و معده است. آن است که اساسا یک توزیع مجدد یک مشکل به یک بهره مند شوند.

در نهایت برزیل, ته قنداق تفنگ بلند است بنابراین بزرگ شدن باسن با تزریق چربی. آسانسور می آید به عنوان باسن پر و بلند با پوست گسترش است. حرکت نزولی با استفاده از چربی است که آن است که همیشه قابل پیش بینی و تمام چربی تزریق نمی خواهد زنده بماند. برای برخی از بیماران ممکن است لازم باشد برای انجام یک دوم تزریق چربی جلسه.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.