[ad_1]

این مقاله مورد بحث سه راه مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کشش جوهر افشان چاپ بوم. سه روش مورد بحث را شامل کشش بوم با دست با استفاده از یک بوم کشش ماشین و با استفاده از برانکارد نوار سیستم.

کشش بوم با دست

کشش بوم با دست می تواند یک کار فشرده و وقت حتی به صورت حرفه ای و با تجربه و کاملا خسته کننده به متوسط و یا کاربر تازه کار است. زمانی که کشش بوم با دست برخی از افراد حتی تا آنجا که به ساخت خود میله برانکارد انجام تمام چوب مورد نیاز خود را. دیگران انتخاب خواهد شد برای خرید از پیش ساخته شده میله و حرکت از وجود دارد. زمانی که کشش بوم با دست یکی از نیاز تعدادی از ابزار و سخت افزار از جمله دریل و پیچ های چکش چسب و موارد دیگر مانند یک تاج اره اگر شما برنامه ریزی در برش میله های زندان خود را به اندازه به جای خرید از پیش ساخته شده هستند. در حالی که کشش بوم با دست دیده می شود توسط برخی به عنوان یک فرم هنری آن می تواند بسیار زمان و کار فشرده است.

با استفاده از یک بوم کشش ماشین

با استفاده از یک بوم کشش ماشین مانند Tensador دوم می تواند یک راه بسیار کارآمد کشش بوم. با این روش کاربران می توانند خود را میله برانکارد و یا خرید پیش ساخته میله های زندان. استفاده از این نوع ماشین طول می کشد و تقریبا همه از نیروی کار به خارج از این روند است. آن را تنها چند دقیقه طول می کشد به کشش یک بوم.

این روش تنها توصیه می شود برای آن دسته از شرکت هایی که دارای حجم برای توجیه $3500 خرید از جمله تجهیزات و لوازم جانبی لازم.

با استفاده از برانکارد نوار سیستم

با استفاده از برانکارد نوار سیستم می تواند بسیار آسان برای تازه کار و حرفه ای با تجربه به طور یکسان. آن است که مبارک متوسط بین هزینه و نیروی کار. استفاده از پیش ساخته چسب حمایت برانکارد با میله گوشه قطعه و مرکز پرانتز استفاده می شود برای ایجاد بوم آموخت و دیگر نیاز به سخت افزار عرضه شده در یک بسته بندی باعث می شود این فرآیند بسیار آسان است. معمولی زمان به کشش بوم با استفاده از این سیستم این است که بین پنج و پانزده دقیقه.

نتیجه گیری

برای آن دسته از افراد و یا کسب و کار تولید حجم زیادی از بوم کشیده چاپ با استفاده از یک بوم کشش ماشین بسیار توصیه می شود با توجه به کاهش هزینه های نیروی کار. برای متوسط به حجم کم کسب و کار با استفاده از برانکارد نوار سیستم بهینه روش زمانی که تعادل کار و زمان و هزینه. در حالی که کشش با دست دیده می شود توسط برخی به عنوان یک فرم هنری آن معمولا طول می کشد برای تولید یک به پایان رسید بوم با استفاده از این روش.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.