[ad_1]

آیا شما در میان 1 در 5 آمریکایی که دچار سینوزیت و رینیت آلرژیک و گرفتگی بینی و قطره postnasal اسید معده به مری یا آسم ؟ آیا شما می دانید که به طور موثر درمان بینی شما ممکن است قادر به درمان و یا جلوگیری از مشکلات دیگر نیز هست ؟ آیا می دانید که بسیاری از استراتژی های برای درمان بینی و سینوس نیز اعمال می شود به شرایط دیگر مانند حتی اسید معده و آسم دارد ؟ بله آنها انجام می دهند! و آن را بسیار مهم برای درمان بینی موثر چون اینها به هم پیوسته است.

قبل از خواندن بیشتر, لطفا توجه داشته باشید من یک روانشناس مدرسه و بینی فرد مبتلا با شرایط فوق و همچنین به عنوان سندرم بینی خالی اما نه یک حرفه ای بهداشت و درمان. در حالی که این درمان باید به طور کلی موثر بوده است برای من هر کس متفاوت پاسخ به آنها پس آنچه به من کمک کرد ممکن است به نفع شخص دیگری. من به شدت توصیه شما در مورد درمان ایده در این مقاله با پزشک خود را قبل از آنها. بهترین عمل با هر گونه مرتبط با سلامت مشکل این است که مشاوره با یک حرفه ای پزشکی و من هیچ مسئولیتی در قبال تصمیم گیری های ساخته شده توسط افرادی که خواندن این مقاله.

در حال حاضر یک توصیه که همه افراد مبتلا به سینوس های خوبی را به توجه: یک مفهوم کلیدی به یاد داشته باشید در درمان خود بینی است که شما مسئول کنترل سلامت خود را. هیچ کس دیگری این کار را برای شما. در واقع من آموخته است که حتی اگر من مشکلات بینی به نظر می رسد نسبتا شدید که من دچار سندرم بینی خالی من در واقع پایین آمد با کمتر عفونت های سینوسی بیش از دیگران در اطراف من چون یاد گرفتم بیشتر در مورد بینی من و به دنبال استراتژی های درمان است که به خوبی کار می کرد برای من. بسیاری از درمان اصول جهانی هستند.

سه اصول راهنما است که می تواند خود را تقویت بینی سلامت عبارتند از:

اصل 1: نگه داشتن بینی مرطوب در حالی که نگه داشتن مخاط در حال حرکت است.

اصل 2: خوب حفظ خون به بینی.

اصل 3: آرامش.

یک استراتژی کلیدی برای اصل 1 نگه داشتن بینی مرطوب در حالی که نگه داشتن مخاط حرکت آبیاری بینی. این یک درمان طبیعی من اعتقاد دارم که هر سینوس مبتلا باید درک کنند و باید انجام دهید. در مختصر آن متشکل از شستشو از خود بینی و سینوس را با نمک و آب. من احساس می کنم به شدت در مورد آبیاری بینی است که به اعتقاد من باید آن را سعی کردم قبل از توجه به بینی یا سینوس جراحی (مگر اینکه وضعیت خود را با خواسته های آن).

آبیاری بینی تبدیل شده است و محبوبیت در سال 2007 توسط اپرا وینفری به عنوان او تا به حال Dr. Mehmet Oz, معرفی گلدان neti به بینندگان است. دکتر Oz نشان می دهد آب مورد استفاده برای آبیاری باید گرم و آن را باید شامل نمک; بدون نمک در مخلوط که مشابه طبیعی غلظت نمک در بدن آب را تحریک ظریف بینی غشاء. او همچنین اشاره می کند که چگونه بسیاری از گوش و حلق و بینی (ENT) متخصصان تشخیص ارزش در انجام آبیاری است که می تواند موثر تر از مواد مخدر برای درمان گرفتگی بینی گرفتگی و یا آلرژی به عنوان آن را شامل به طور مستقیم تمیز کردن بینی و سینوس است. آیا شما متوجه گسترش آبیاری محصولات در داروخانه های محلی خود را نسبت به حتی فقط 10 سال پیش ؟ تعدادی از محصولات قابل توجهی افزایش یافته به دلیل وجود مقدار زیادی در تمیز کردن بینی خود را با آب نمک. من آرزو می کنم آبیاری بینی خواهد بود معادل و به عنوان به خوبی به عنوان شستن دست های کثیف!

دکتر که پیشگام مفهوم آبیاری بینی در ایالات متحده آمریکا است که دکتر موری Grossan از لس آنجلس نوآورانه متخصص گوش حلق و بيني که ایجاد Grossan آبی پالس بینی-سینوس سیستم آبیاری است که بنا به گزارش ها به فروش می رسد 400,000 به تاریخ. جالب است بدانید بر اساس بازخورد دکتر Grossan برآورد 10% یا 40,000از این خریداران هستند خالی از بینی افراد مبتلا به. شما می توانید وب سایت خود را در http://www.hydromedonline.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آبی پالس. دکتر Grossan نیاز به پیدا کردن یک درمان موثر برای درمان بیماران خود, بسیاری از آنها نمی باید پول زیادی بدون استفاده از داروهای. من با استفاده از پالس آبی دو بار در روز در صبح و شب. مهم این است که به نقطه آبی پالس است مزیت متمایز بیش از دیگر آبیاری محصولات مانند یک گلدان neti یا یک سرنگ لامپ (آخر که می توانید خانه باکتری ها):

1) آبی پالس pulsates در یک نرخ برای تحریک بینی خود مژه ها را به بهترین ریتم بازگرداندن عملکرد مژه ها.

2) آبی پالس اجازه می دهد تا شما را به آبیاری هر دو بینی و گلو. این مهم است که برای آبیاری هر دو به ویژه پس از آنچه که در بینی سفر به گلو. آبیاری گلو می تواند گردش خون به گلو و در نتیجه نازک شدن مخاط و کاهش قطره ای postnasal.

یکی دیگر از کلید استراتژی به عنوان بخشی از اصل 1 و که من معتقدم هر کس باید در ذهن نگه دارید قبل از توجه به بینی یا عمل جراحی سینوس به جز در شرایط اضطراری است برای دریافت درمان مناسب برای آلرژی خود را. آلرژی می تواند منجر به بزرگ شدن شاخک بافت است که می تواند بلوک بینی تنفس بسیار موثر برای درمان آلرژی در واقع می تواند به کاهش اندازه مرتعش یک اثر است که می تواند بسیار مفید باشد. (لطفا توجه داشته باشید: این مرتعش ساختارهای بسیار پیچیده در بینی اولیه مرتعش به اندازه یک انگشت و آنها نقش کلیدی را در گرمایش و رطوبت و فیلتر هوا, هدایت و تشخیص جریان هوا و ارائه 50% از مقاومت در کلی جریان هوا به ریه ها.) این درمان ممکن است شامل حساسیت به دارو و تزریق. آلرژی تزریق برای مثال نشان داده شده است در ادبیات پزشکی به بهبود سیستم ایمنی بدن و mucociliary ترخیص عملکرد. این به طور کلی اداره برای 3-5 سال به صورت مطلوب بهره مند شوند.

یک سوم از راهبرد های اصل 1 رژیم غذایی مناسب. این استراتژی ممکن است به نظر می رسد توضیحی اما آن را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد. تعدادی از نکات را در نظر بگیرید از نظر رژیم غذایی از جمله نوشیدن 8, 8 اونس عینک آب هر روز نوشیدن چای داغ با لیمو و عسل, به خصوص در طول زمان از یک سرماخوردگی یا عفونت سینوس; خوردن سوپ مرغ و خوردن غذاهایی که ممکن است مفید برای سلامت سینوس مانند سبزیجات و میوه های تازه و غذاهای تند و محصولات گندم و غذاهای سرشار از پروتئین است. برعکس مواد غذایی برای جلوگیری از شامل محصولات کافئین دار و الکل که افزایش خشکی بینی و دود تنباکو که بدتر ریه ها و در نتیجه منجر به مشکلات تنفسی است.

اصل 2 است خوب حفظ خون به بینی. ورزش یک استراتژی است که اکثر مردم با آن آشنا هستند و می تواند کمک به بهبود بینی عملکرد. ورزش باعث افزایش جریان خون در سراسر بدن در حالی که افزایش های انتخابی بازجذب سروتونین است که از لحاظ جسمی کاهش احتمال کسی را توسعه افسردگی است. وقتی اجرا میکنم خارج (و یا راه رفتن و یا انجام هر گونه فعالیت فیزیکی) من متوجه است که من می توانم بهتر نفس از طریق بینی. خالی بینی افراد مبتلا تمایل به ویژه بهره مندی از خوب خون به خود بینی و گاهی اوقات پیدا کردن وارون تکنیک های مفید. وارون روش شامل داشتن سر پایین تر از بقیه بدن به افزایش جریان خون به سر و بینی باقی مانده بافت (مرتعش). شما می توانید خرید جدول وارون به انجام این روش.

اصل 3 این است که آرامش می شود آن را یک شب خوب از خواب و یا کاهش استرس در زندگی روزمره است. این مهم است که خواب کافی در هر شب است و طبیعی بدن برای درمان است. افرادی که در حال گرفتن به اندازه کافی خواب هستند بیشتر مستعد به پایین آمدن با عفونت های سینوسی. من به خاطر خواندن والت Ballenberger بنیانگذار http://www.postnasaldrip.net اطلاع رسانی به خوانندگان خود که پس از 2.5 سال او پایین آمد با عفونت سینوس. به چه دلیل ؟ او تا به حال 3 ساعت خواب در یک دوره 48 ساعت. اما افراد مبتلا به سندرم بینی خالی ممکن است نیاز به انجام یک مطالعه خواب و حتی ممکن است نیاز به یک فشار مثبت مداوم (CPAP) دستگاه خود را به دلیل مشکلات تنفسی تنفس را (و در نتیجه خواب) که بسیار مشکل تر است. برخی از بیشتر به شدت خالی بینی بیماران گزارش تنها قادر به نفس کشیدن برای چند ساعت در یک زمان در هر شب. در نهایت کاهش استرس نیز مهم برای افراد مبتلا به سینوس که به تنهایی می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت سینوس.

اگر شما در میان 1 در 5 آمریکایی که دچار سینوزیت و رینیت آلرژیک و گرفتگی بینی و قطره postnasal اسید معده آسم و/یا اگر شما سندرم بینی خالی و سپس من شما را تشویق به در نظر با استفاده از استراتژی های درمان مورد بحث در این مقاله است که فقط ممکن است یک نقطه شروع برای شما را به کنترل خود بینی سلامت. به یاد داشته باشید آن است که شماهیچ کس دیگری خواهد شد که به کنترل سلامت خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.