[ad_1]

در حالی که سینه های بزرگ استفاده می شود به عنوان یک زن از زنانه ترین ویژگی های آن به نظر می رسد که به تازگی به یک ستاره derriere ادعا کرده است کانون توجه است. به عنوان یک نتیجه, بیشتر و بیشتر زنان به دنبال تشدید خود derriere از طریق روش های مانند برزیل, ته قنداق تفنگ بلند و کون ایمپلنت.

در حالی که این روش ممکن است امن که انجام شده توسط هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک در بیمارستان یا سرپایی فولاد تنظیم آنها می تواند بسیار خطرناک باشد که با انجام یک مشکوک پزشک در یک unaccredited ، در بدترین حالت این روش می تواند کشنده باشد. در ادامه به یادگیری در مورد سه اخیر لب به لب روش های تزریق که باعث غم و اندوه و وحشت به جای زیبایی و شادی.

2009: مرگ یک ملکه زیبایی به نام محکم پشت

سابق از دست آرژانتین بود و یک مدل موفق مالک از خود در مدرسه مدل و مادر از هفت سال ، در سن 38 او هنوز هم با دریافت تعداد زیادی از مدل سازی ارائه می دهد. متاسفانه حتی این زن موفق نبود ایمنی بدن به آرژانتین وسواس با بدن زیبا و دوست دارم برای عمل جراحی پلاستیک. او رزرو شده خودش را برای یک باسن آسانسور در برجسته درمانگاه جراحی زیبایی در بوئنوس آیرس. او هر چند این روش خواهد بود بسیار ساده است که او قرار بود برای دریافت تنها تزریق.

اما پس از تزریق با polimetilmetacrilate او توسعه یافته مشکلات تنفسی شده بود با عجله به بیمارستان و به زودی در اثر آمبولی ریوی. در حالی که علت دقیق مرگ او مشخص نیست چند آرژانتینی جراحان پیشنهاد کرده اند که شاید تزریق ماده نادرست تزریق به داخل مویرگ ها. هنگامی که در خون آن سفر به ریه ها و ایجاد می شود منجر به مرگ بیمار شود ،

2009: مکزیک راک استار تجربه نزدیک مرگ

برجسته نوازنده بود و با بهره گیری از محبوبیت و شهرت به عنوان یکی از مکزیک موفق ترین زن ستاره های موسیقی راک زمانی که او تصمیم گرفت برای بهبود نگاه او با دریافت یک مایع ته قنداق تفنگ بلند است. او رزرو شده خودش را به یک درمانگاه جراحی زیبایی, جایی که او دریافت تزریق به باسن است. به زودی پس از او توسعه شدید عوارض تنفسی شد و با عجله به بیمارستان. پزشکان موفق به نجات زندگی خود را پس از از بین بردن تمام مواد خارجی از بدن او.

2011: مرگ یک زن انگلیسی در فیلادلفیا اتاق هتل

در فوریه 2011 یک رقصنده و مشتاق رپ از انگلستان درگذشت پس از سفر به فیلادلفیا, برای, ته قنداق تفنگ بلند روش. درمان انجام شد در اتاق یک هتل در نزدیکی فرودگاه بین المللی فیلادلفیا. تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که کسی که انجام تزریق نمی شد یک پزشک و ماده ای که مورد استفاده قرار گرفت بود و نه مورد تایید FDA تزریقی. در عوض به نظر می رسد که تزریق ماده غیرقانونی مواد شیمیایی مانند غیر-پزشکی-درجه سیلیکون مایع و نفت و ژله یا hydrogel. زنان تنها 20 سال سن دارد و تا به حال هیچ مشکلات بهداشتی قبل از دریافت تزریق.

استفاده از احتیاط و قضاوت خوب

به عنوان این داستان نشان می دهد لب به لب, تزریق می تواند کشنده باشد که بدون مجوز انجام شده توسط پزشکان با استفاده از ناامن مواد. نه همه باسن روش تقویت پایان بد. در واقع زمانی که انجام شده توسط معتبر جراح پلاستیک در بیمارستان یا مرکز جراحی های, فرو کردن, از نرم, جامد, کون ایمپلنت می تواند ارائه زیبا, نتایج طولانی مدت می تواند به عنوان تزریق چربی به باسن. اگر شما تمایل به انجام این روش با استفاده از مقدار زیادی از احتیاط و بهترین قضاوت خود را به انتخاب جراح قابل اعتماد خواهد شد که با استفاده از تنها مورد تایید FDA تکنیک های و مواد. این همان رویکرد شما را استخدام کنند که نظر هر گونه لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی از جمله سینه لیپوساکشن, بدن بلند و یا پهلو شکم روش.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.