[ad_1]

امروز حدود دو سوم از بزرگسالان در ایالات متحده اضافه وزن یا چاق هستند و خیلی از افزایش چشمگیر چاقی آمار و ارقام رخ داده است در طول 20 سال گذشته. فقط به عنوان چاقی آمار تغییر کرده بنابراین ظرفیت بیمار سیستم های حمل و نقل مانند برانکارد و صندلی چرخدار است.

افراد مبتلا به اضافه وزن هستند و شاید به احتمال زیاد به عنوان تکیه به مردم برای پیدا کردن خود را در یک وضعیت که به آنها نیاز به قرار دادن بر روی یک برانکارد و حمل و نقل به یک بیمارستان بخش اورژانس. اما حمل و نقل افراد بزرگتر نیست همان حمل نازک افراد به عنوان بیمار سیستم های حمل و نقل مانند برانکارد به طور کلی استاندارد ظرفیت حمل انسان با وزن بین 350 و 500.

به عنوان یک نتیجه از آن مطرح شده است مسئله ای است که خیلی جدی به نادیده گرفته می شود. حمل و نقل اضافه وزن افراد می تواند باعث آسیب به بیمار یا پزشکان یا هر دو آنها است. نامطلوب موارد می تواند شامل کم ظرفیت تجهیزات به سادگی ترک خوردگی تحت فشار و یا بزرگ به اندازه فرد در حال سقوط کردن یک برانکارد و یا پزشکان قادر به تحمل بار و/یا مجروح شدن خود را.

این و دیگر چنین نگرانی هایی شده اند در بالای ذهن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی. و برای برخی از زمان حال بوده اند از آوردن بیمار, سیستم های حمل و نقل مانند برانکارد با ضخامت آلومینیوم فریم های اضافی به ستون فقرات پشتیبانی حجیم اتصالات به راحتی تحمل بارهای تا 650 پوند است.

در حالی که این ظرفیت تمدید تجهیزات فراموش حل این مشکل در دست آنها همچنین اضافه کردن به هزینه دستیابی به این محصولات است. با اینحال به نظر می رسد امن تر برای یک خدمه آمبولانس به این محصولات را در کارنامه خود از بعد متاسفم. یک botched عملیات امداد و نجات بدون شک خواهد بود یک درد برای همه درگیر.

جامعه در حال تغییر است هر چند نامطلوب بیشتر مردم در حال تبدیل شدن بیش از اندازه. و مراقبت های بهداشتی تحویل تجهیزات بیش از حد باید تغییر دهید چرا که اندازه مهم نیست.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *