[ad_1]

این دستور قطعا یک نجات دهنده زندگانی در طول سال. خواهر دبرا برای اولین بار من به این سالاد خوشمزه چند سال پیش. آن را بسیار مقرون به صرفه به و تنها چند مواد تشکیل دهنده. گاهی اوقات, در خانه, سالاد می تواند بسیار گران قیمت اما نه این یکی. این واقعا یک بودجه برانکارد و این قطعا نشان می دهد چوب پنبه بر روی هر میز.

من واقعا لذت بردن از ساخت این سرد ماکارونی, سالاد چرا که آن را آسان به بسته بندی شده با مقدار زیادی از عطر و طعم آن هرگز نتواند به برآورده سازد. هر بار که من این دستور آن است که این بحث از جدول. در واقع من فقط آن را گذشته روز کارگر برای یک cookout در خواهر زاده من ، هر کس آن را دوست داشتم و این اولین سالاد به ناپدید می شوند. خیار و گوجه فرنگی به این دستور غذا فوق العاده طراوت که این دستور غذا را واقعا فراموش نشدنی است. هنگامی که شما آن را شما خواهید ساخت آن را اغلب و شما همیشه به یاد داشته باشید که چگونه این دستور غذا خوشمزه است.

حتی اگر این سالاد من به طور معمول در خدمت با غذا منو به خاطر آن می رود با بسیاری از غذاهای اشتها آور-هر دو سرد و گرم از جمله توپ گوشت, بال مرغ, غذاهای دریایی و همچنین ترکیه و ساندویچ ژامبون که همه ساخت یک اشتها آور بزرگ منو. و این علاوه بر بزرگ به شما تعطیلات منو بدون سر و صدا و ساعت های طولانی در کنار هم قرار دادن. این سرد ماکارونی, سالاد ترشرویی یک برنده و یک استقبال علاوه بر این به هر منو. لذت ببرید و لطفا به اشتراک گذاشتن این دستور غذا.

شما نیاز

6 اونس ماکارونی نپخته

پودر سیر را به طعم و مزه

4 تا 6 اونس ریحان سس پستو بیشتر به سلیقه تقسیم

چاشنی نمک و فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه

2 خیار پوست کنده و خرد شده

2 تا 3 متوسط گوجه فرنگی خرد شده

جهت

طبخ اسپاگتی با توجه به بسته جهت; تخلیه و اجرای آب سرد بر روی اسپاگتی را در یک صافی. پس از سرد تخلیه شده است.

جای ماکارونی را در یک کاسه بزرگ یا پان; فصل اسپاگتی با پودر سیر. اضافه کردن حدود 4 اونس سس پستو به سرد اسپاگتی; خوب مخلوط کنید. خنک. یک ساعت قبل از سرو اضافه کردن خیار و گوجه فرنگی; اضافه کردن چاشنی نمک و فلفل سیاه به عنوان مورد نیاز است. خوب مخلوط کنید مطمئن شوید که تمام مواد تشکیل دهنده پوشش داده شده با سس پستو. اگر بیشتر سس پستو مورد نیاز است, اضافه, با توجه به طعم و مزه. خوب مخلوط کنید. در خدمت سرد است. عملکرد: 6 تا 8 نفر. لذت ببرید و لطفا به اشتراک گذاشتن این دستور غذا.

نکته: من معمولا من خرید گوجه فرنگی و خیار در طول تابستان از بازار کشاورز محلی.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.