[ad_1]

نخستین نشست «کمیته راهیان نور» ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با محوریت تعیین برنامه‌های قرارگاه‌ها و دست‌اندرکاران راهیان نور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، ‌ سردار ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در آغاز این نشست با بیان اینکه آغاز گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در بازه زمانی سوم خرداد، تا ۳۰ اسفند جاری انجام می‌شود، گفت: بر این اساس اولین نشست کمیته راهیان نور ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع‌مقدس سال جاری با هدف استفاده از ظرفیت‌های موجود و ایجاد ظرفیت‌های جدید و تعیین دستورالعمل‌ها و برنامه‌های تفکیک شده برگزار شد.

رئیس کمیته راهیان نور در ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به برنامه‌ریزی برگزاری گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خاطرنشان کرد: محل دبیرخانه این کمیته در ستاد مرکزی راهیان نور کشور تعیین شده است که تمامی جلسات، مکاتبات، نظارت و پیگیری­ مصوبات در این محل صورت خواهد گرفت و آغاز فعالیت این کمیته نیز از روز سوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صورت خواهد بود.

وی همچنین به توقف سفرهای راهیان نور به دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: در این ایام راهیان نور فقط در حوزه اعزام متوقف شد و دیگر فعالیت‌های این مجموعه از جمله اقدامات عمرانی در اردوگاه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس و همچنین قوت یافتن نقش آفرینی در فضای مجازی و همچنین مقابله با ویروس کرونا در حال اجرا است.

سردار ادیبی به با اشاره به کارهای انجام شده در حوزه راهیان نور بین‌الملل ببیان کرد: بعضی یادمان‌های دفاع مقدس این قابلیت را در بخش‌های مختلف دارند تا در حوزه بین‌الملل تبدیل به یادمان‌های شاخص باشند تا تجاوز رژیم بعث عراق به نیابت از استکبار جهانی و ظلم متجاورین را به کشور به نمایش بگذارند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.