[ad_1]

حوادث اتفاق می افتد در هر زمان از شب و روز. و اگر شما یا فرزند شما صدمه دیده می شود برخی از زخم ها ممکن است بیش از حد بزرگ برای التیام خود را و شما ممکن است نیاز به مراجعه به اورژانس واحد به منظور دریافت بخیه ساده است که کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به روند شفا. بخیه زدن زخم می تواند یک تفاوت بزرگ به روند شفا از آن کمک می کند تا برای جلوگیری از خونریزی و اجازه می دهد تا پوست به رشد و پوشش منطقه زخمی. بخیه و کالاهای اساسی نیز استفاده می شود پس از اعمال جراحی به منظور درمان برش.

انواع تکنیک های درمان

بخیه و بخیه: حتی اگر دو نفر از نظر صدا همان, هر دو آنها ، بخیه مواد استفاده می شود که توسط پزشکان در هنگام بستن زخم در حالی که ‘بخیه’ اشاره به روش واقعی از بستن زخم. برخی از رشته ها محلول در حالی که برخی از رشته ها حل نمی به طور طبیعی. محلول رشته می تواند ساخته شده از مواد مختلف از جمله بخش هایی از حیوانات. غیر محلول در آب مواد را می توان ساخته شده از نایلون و ابریشم و غیره. غیر محلول بخیه اغلب استفاده می شود برای زخم است که ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای التیام و در مواردی که خطر وجود دارد از رشته واکنش با انواع خاصی از مواد شیمیایی.

کالاهای اساسی: کالاهای اساسی اغلب ساخته شده از استیل یا تیتانیوم. این کالاهای اساسی معمولا در مواردی استفاده می شود زمانی که آن را دشوار است به بخیه منطقه زخمی. این مناطق دشوار می تواند متصل به هم با کمک یک جزء اصلی. کالاهای اساسی در اشکال مختلف آمده و دور اساسی اغلب استفاده می شود برای کوک دو ارگان با هم. صتبلرس راحت تر است زمانی که دو نفر وجود دارد برای انجام این کار پس از آن نیاز به یک فرد به نگه داشتن پوست با هم در حالی که با دیگر کالاهای اساسی این منطقه است. کالاهای اساسی نیز می تواند به راحتی با یک ابزار حذف.

راهنمایی برای بازیابی

اگر شما در دوره نقاهت بعد از یک زخم است که بخیه یا استاپلر شما باید نگه داشتن یک چک در بخیه و مطمئن شوید که آنها می آیند و در زمان مناسب به طوری که زخم به التیام درست اما بخیه نگه داشته و برای بیش از حد طولانی به طوری که برای ترک یک اسکار. به طور متوسط بخیه بر روی صورت باقی می ماند برای چهار یا پنج روز بخیه در معده معمولا حدود یک هفته و بخیه در پشت حدود دو هفته طول بکشد.

پزشکان مختلف را با سبک های مختلف از بسته شدن زخم. حتی اگر آنها بخیه زخم این احتمال وجود دارد که آنها را با استفاده از یک نوع متفاوت از کوک از دکتر دیگری. تا زمانی که زخم بهبود می یابد به درستی وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.