[ad_1]

ساخت یک لب بزرگتر است به دور و رایج ترین لوازم آرایشی و بهداشتی, لب تغییر درخواست شده است. با این حال وجود دارد برخی از بیماران هر دو مردان و زنان است که احساس می کنم لب خود را بیش از حد بزرگ هستند و تمایل است که آنها کوچکتر باشد. هنگامی که یک لب به طور طبیعی بیش از حد بزرگ آنها ممکن است تداخل با عملکرد لب صلاحیت (با هم و ایجاد یک مهر) را به عنوان به خوبی به عنوان یک منبع از توجه بیش از حد و خجالت است.

بسیار بزرگ لب, همچنین شناخته شده به عنوان macrocheilia می تواند توسعه به دلایل متعدد. برخی از مردم فقط باید آنها را به طور طبیعی و دیگران توسعه آنها از چند غیر معمول دلایل پزشکی. در حالی که بزرگ لب های قابل توجهی داشته قومی انجمن من نیز دیده می شود تعدادی از سفیدپوستان از فرودها که باید آنها را به عنوان به خوبی. در Indianapolis, جراحی پلاستیک, عمل درمان را به عنوان بسیاری از سفیدپوستان به عنوان دیگر گروه های قومی برای لب جراحی کاهش.

یک لب وضعیت است که می تواند به اشتباه با macrocheilia دو لب است که رخ می دهد تنها در لب فوقانی. دلیل این است که لب بالا است بیش از حد بزرگ (بیش از حد بیرونی شنگرف) آن است که به دلیل وجود یک رول اضافه بافت زیرین (مخاط) از لب بالا. این زمانی آشکار می شود یک لبخند به عنوان اضافی این رول از مخاط دیده می شود به عنوان یک افقی نواری از بافت زیر لب فوقانی. این جراحی برای برداشتن انجام شده است کمی متفاوت تر از زیادی بیرونی لب بالا.

هدف از لب جراحی کاهش است برای ایجاد لب اندازه که بیشتر متناسب با یکدیگر و همچنین بقیه چهره. حداقل یک بیمار هدف این است که آنها را به عنوان غالب ترین ویژگی های یک چهره است که تساوی چشم راست به آنها را.

لب کاهش عمل جراحی بدون عارضه انجام دهید اما فولاد برنامه ریزی (مارک) کلیدی است. اولیه علامت (خط) کشیده شده است در مرطوب-خشک تقاطع اما ممکن است تغییر کند بر اساس کدام بخش از لب برجسته تر است خشک شنگرف یا مخاط مرطوب. برای برخی از بزرگ لب خشک شنگرف است که بخش غالب به حذف. برای دیگران می توان آن را بیشتر از شنگرف و مخاط. مراقب باشید قبل از عمل معاینه لب باید انجام شود به این اراده است. مهم نیست که بخشی از لب بالا حذف شده است, شما نمی خواهید نهایی بسته شدن (و پس از آن زخم) به طور آشکار هنگامی که لب یا در استراحت و یا لبخند موقعیت. یک قطعه بیش از حد لب مشخص شده است و مخروطی به عنوان آن می رود به گوشه دهان برای جلوگیری از مورچه بافت افراط. من می خواهم به نگه داشتن نهایی لبه برش از دور چند میلی متر از گوشه دهان.

لب کاهش می تواند تحت بی حسی موضعی انجام می شود اگر چه بیشتر قابل توجه بیهوشی خواهد بود لذت بخش تر. پس از بیهوش به گوه عمل حذف در درجه اول خارجی مخاط و زیر submucosa. (در پزشکی macrocheila لب بافت برداشته شود ممکن است عمیق تر و گسترده تر) لازم است به حذف عضله برای لوازم آرایشی و بهداشتی کاهش و لبی عروق باید حفظ شود. پیدا کنم که خرج کردن روش بسیار مفید است. با این روش مقدار برنامه ریزی شده از مخاط عمل باریکش با یک ابزار خاص تا زمانی که کل مقدار مورد نظر است در خرج کردن. این است و سپس برش با قیچی و بسته شده با پليمرهای قابل جذب در حال اجرا بخیه. تنها پماد آنتی بیوتیک و یا وازلین استفاده شود به خشک شنگرف پس از به مرطوب نگه داشتن آن به عنوان لب های متورم و مستعد ابتلا به ترک خوردگی و درد.

لب تورم خواهد شد قابل ملاحظه ای است که طبیعی است و ممکن است چند هفته به درک میزان کاهش آن انجام شده است. معمولا حدود 4 تا 6 میلی متر کاهش گاهی اوقات بیشتر) از واقعی افقی لب اندازه می تواند به راحتی به دست آورد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.