[ad_1]

ایسنا/فارس استاندار فارس تاکید کرد: با توجه به جایگاه فارس در عرصه سلامت، زیرساخت‌های درمانی استان به توسعه متوازن نیاز دارد.

عنایت‌الله رحیمی پنج‌شنبه ۹ مرداد در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: دولت تدبیر و امید بدون در آمد نفت موفق به انجام تعهدات خود شده که البته این شرایط به معنی نبود مشکلات نیست.

او پرداخت مطالبات و معوقات  بازنشستگان و مستمری بگیران را دیگر خدمات دولت عنوان کرد و گفت: بخش مهمی از مطالبات  کشاورزان و کادر درمانی بزودی پرداخت می‌شود. 

استاندار فارس با تشریح استعدادها و توانایی‌های استان، خاطر نشان کرد: تامین آب کشاورزی و صنایع را از جمله دغدغه‌های ما در جهش تولید به شمار می‌رود و در این راستا موضوع انتقال آب دریا به استان فارس ضروری است. 

رحیمی اجرای چهار سد را از جمله فعالیت‌ها دولت در رفع مشکلات آبی استان عنوان کرد و گفت: خط آبرسانی به شهرهای جهرم و رودبال و سعادتشهر به نتایج خوبی رسیده که  همچنان نیازمند تخصیص اعتبارت لازم است. 

استاندار فارس در ادامه حمایت از راه‌اندازی مزارع خورشیدی را از جمله نیازهای استان عنوان کرد و گفت: تولید انرژی در استان با تاسیس پست های برق به نتایج مطلوب تری می‌رسد. 

رحیمی جبران عقب ماندگی‌های زیر ساخت‌های جاده‌ای را  از دیگر موضوعات اجرایی  فارس عنوان و اظهار کرد: در مباحث فرهنگی انتظار داریم که توجه ویژه‌ای به شهر شیراز و استان فارس شود و  ما در بحث اجرای تالار مرکزی شیراز  نسبت به دیگر استان‌ها پیشرفت خوبی نداشته‌ایم. 

انتهای پیام 

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *