[ad_1]

در جهان امروز هر فردی است که به دنبال 10/10 زیبایی. که برای دریافت نگاه کامل زیبایی-آگاهانه مردم واقعا مهم نیست به تحت جراح چاقو در جهت اصلاح و یا زیباسازی خود را به نظر می رسد.

در سراسر جهان, زیبایی و یا لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی بسیار رایج تبدیل شده است بیشتر و بیشتر مردم با وسواس خود را به نظر می رسد در حال حاضر امید بستن به روش های جراحی پلاستیک زیبایی را به یک ایده آل از ویژگی های.

نوجوان و سن افراد به خصوص دختران و زنان به طور خاص است جذب شده اند به روند زیبایی و با تعدادی از آنها را تحت انواع مختلف زیبایی عمل جراحی به منظور بهبود تصویر بدن خود را و به نظر می رسد.

آخرین آمار توسط انجمن آمریکایی جراحان پلاستیک (ASPS) نشان می دهد که 13.8 میلیون و جراحی های کم تهاجمی جراحی پلاستیک و لوازم آرایشی روش های انجام شده در ایالات متحده در سال 2011 است که 5 درصد افزایش در سال قبل است. علاوه بر این تعداد ترمیمی جراحی پلاستیک افزایش 5 درصد با 5.5 میلیون جراحی انجام شده در سال گذشته است.

جراحی زیبایی – بررسی اجمالی

لوازم آرایشی و یا جراحی های زیبایی است بهترین و شناخته شده ترین شکل از جراحی پلاستیک. این عمل جراحی انجام شده برای بهبود ظاهر در غیر این صورت, کامل بدن قسمت هایی از بدن یک فرد فراتر از سطح متوسط نسبت به برخی از زیبایی ایده آل است.

به عنوان ذکر شده در بالا روش های جراحی پلاستیک زیبایی را می توان به دو روش – جراحی و یا روش های کم تهاجمی.

ASPS به رسمیت می شناسد حدود 27 انواع مختلف روش های جراحی پلاستیک زیبایی است که می تواند انجام شود به صورت فرد یا بخشی از بدن. برخی از جراحی زیبایی/جراحی زیبایی شامل:

  • بزرگ کردن سینه (همچنین به نام “پروتز سینه” و یا “هول”)
  • Mastopexy یا بالابر
  • جراحی زیبایی بینی یا بینی
  • ابدومینوپلاستی یا پهلو شکم
  • لیپوساکشن (همچنین به عنوان شناخته شده مکش lipectomy)
  • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
  • لیفتینگ یا کشیدن
  • لب بهبود
  • بزرگ کردن چانه
  • جراحی گوش (otoplasty)

این اعمال جراحی زیبایی انجام داده به شکل هر ویژگی از بدن یک فرد با توجه به راه که می خواهید آن را به. این روش هدف نه تنها به مردم را خوب نگاه از خارج بلکه احساس خوب از داخل.

رایج ترین جراحی های کم تهاجمی جراحی پلاستیک و لوازم آرایشی روش های سم بوتولینوم نوع A و یا به سادگی به نام بوتاکس, تزریق فیلر, شیمیایی, پوست, لیزر موهای زائد و میکرودرم ابریژن.

جراحی ترمیمی و پلاستیک انجام شده است به منظور بهبود عملکرد و ظاهر غیر طبیعی سازه های بدن اختلال نقص مادرزادی مانند شکاف کام یا شکاف لب; رشدی اختلالات پس از سانحه صدمات مانند صورت شکستگی استخوان و معافیت; سوختگی, عفونت, سرطان و تومورها و یا بیماری است.

تومور حذف پارگی تعمیر فک و صورت, جراحی اسکار تجدید نظر و عمل جراحی دست برخی از معمول استفاده می شود ترمیمی روش های جراحی پلاستیک.

مردم می توانند یا باید عمل جراحی بر روی بخشی از بدن خاص مانند لب augmentations و کاهش, بینی, بزرگ کردن سینه و یا آسانسور یا می توانید برای انتخاب کردن چند روش بسته مانند بزرگ کردن سینه/Abdominoplasty; بالابر پستان با ایمپلنت Abdominoplasty; کاهش پستان/ایمپلنت/Abdominoplasty; بزرگ کردن سینه با لیپوساکشن – مفصل ران و شکم; بزرگ کردن سینه/ نوک پستان کاهش یا آرئول کاهش و پیشانی آسانسور/ آسانسور چهره همراه با گردن بلند است.

اما وقتی که می آید به زیبایی جراحی زیبایی مالی اهمیت زیادی است. مانند چندین عمل جراحی دیگر اعمال جراحی زیبایی بیش از حد با یک برچسب قیمت سنگین. بسیار هزینه بالا از روش های جراحی پلاستیک زیبایی در چند کشور توسعه یافته جهان اغلب به عنوان موانع عمده در راه از افرادی که می خواهید به تغییر خود را به نظر می رسد.

خوشبختانه آسان-on-the-pocket روش های جراحی پلاستیک زیبایی در دسترس هستند در برخی از دیگر مناطق جهان است. چند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کشورهای در حال توسعه با استفاده از دولت از هنر ابزار دقیق به مردم ارائه با بالاترین کیفیت ممکن استاندارد از زیبایی جراحی زیبایی در قیمت بسیار پایین تر از آنچه که این هزینه در بازگشت به خانه.

بنابراین مردم اجازه نمی دهد که غیر طبیعی و یا misshapen بخشی از بدن خود را خراب کردن زیبایی و اعتماد به نفس زمانی که وجود دارد کم هزینه با کیفیت بالا و زیبایی لوازم آرایشی و بهداشتی روش های موجود در سرزمین های خارجی. همه شما نیاز به تحقیقات گسترده به دنبال حق و قابل اعتماد ترین مکان برای دریافت خود را زیباسازی عمل جراحی در خارج از کشور.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *