[ad_1]

لیفتینگ پلک عمل جراحی از لحاظ فنی به نام پلک, یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی که در آن افتادگی پلک تغییر هستند به طوری که آنها دیگر شره. ناشی از پیری یا تجمع چربی در پلک آنها را سنگین و پژمرده این نوع جراحی پلک در حال تبدیل شدن به یک کمی بیشتر رایج است به عنوان مردم به دنبال راه هایی برای بهبود ظاهر خود را.

وجود دلایل پزشکی برای دریافت لیفتینگ پلک عمل جراحی و همچنین به منظور نگه داشتن چشم و پلک سوزش پایین, پس از آن باید در نظر گرفته نمی شود تنها از یک لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی اما در هر صورت نتیجه این است تنگ تر و جوان تر به دنبال پلک که دیگر از رول وسط خم شدن و یا به علت هر نوع ناراحتی است.

بلفاروپلاستی – است که آن را برای شما ؟

دو دلیل اصلی که چرا مردم لیفتینگ پلک عمل جراحی هستند زیرا آنها یا باید شل پلک پایین و سنگین افتادگی پلک فوقانی و نمی خواهم راه آن به نظر می رسد و یا اینکه آنها را پژمرده و سنگین پلک فوقانی که قطع بیش از مژه بالا و تاثیر دید محیطی یا باعث سوزش.

در هر صورت این روش برای برداشتن پوست و چربی اضافی از پلک منطقه می تواند به بهبود این وضعیت تا حد زیادی ایجاد یک مقدار جوانتر و همچنین کاهش مشکل بزرگ درب دار در میدان دید.

یا نه این روش برای شما مناسب است یا نه بستگی دارد باید اولین و مهمترین اینکه پلک خود را تحت تاثیر قرار خود را در میدان دید یا نه و اگر نه, آیا شما احساس می کنید هزینه و تلاش برای کاهش افتادگی پلک است که ارزش آن.

برای بسیاری از مردم است و آنها در نهایت بسیار شادتر و بیشتر شخصا با ظاهر خود راضی است که می تواند یک اثر بسیار مثبت کلی بر مردم. آن است که احتمالا امن می گویند که جراحی زیبایی پلک, عمل جراحی می تواند در نهایت داشتن بیشتر مزایای ماندگار تر از آن ممکن است به نظر می رسد به چشم.

چگونه زیباسازی انجام شده است

وجود دارد تعدادی از متفاوت لیفتینگ پلک روش که معمولا انجام می شود بسته به جایی که بزرگترین نقاط مشکل هستند و این که آیا این وضعیت بر بالا پلک پایین درب یا هر دو:

کمتر جراحی است که اغلب انجام شده پلک روش به عنوان آن را حذف و کاهش کیسه های زیر چشم که شایع ترین است. این روش را می توان در تعدادی از راه های از جمله transconjunctival blepharoplasty که در آن یک برش ساخته شده است در داخل پلک و بیش از حد بافت چربی برداشته می روم و هیچ خارجی قابل رویت اسکار. پایین درب آسانسور نیز انجام می شود از طریق برش زیر خط شلاق تا پوست اضافی را می توان به عنوان به خوبی.

بلفاروپلاستی فوقانی انجام می شود به صحیح سنگین افتادگی پلک و شامل برش ساخته شده در چین پلک به منظور حذف پوست اضافی و حذف چربی و بافت اضافی در پلک. گاهی اوقات یک لیفت ابرو انجام خواهد شد در رابطه با جراحی پلک نیز به خصوص اگر ابرو است اضافه کردن به مقدار افتادگی اتفاق می افتد با پلک بالایی.

لیزر در جراحی زیبایی پلک پایین تر است درب روش انجام می شود با جراحی لیزر به جای واقعی چاقوی کوچک جراحی. در حالی که وجود بسیاری از جراحان ترجیح می دهند که یکی یا دیگری در حال حاضر وجود دارد به نظر نمی رسد به بسیاری از تفاوت در نتیجه نهایی نشان می دهد که وجود دارد هیچ مزیت واقعی برای داشتن جراحی پلک انجام شده توسط لیزر اگر آن را در حال رفتن برای پایان دادن به هزینه بیشتر ،

انواع جراحی زیبایی پلک معمولا به عنوان سرپایی در بیمارستان ها و یا سایر تجهیزات جراحی و انجام می شود یا با آرام بخشی و بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی است.

بهبودی از عمل جراحی لیفتینگ پلک

بازیابی از این نوع روش می تواند چند هفته طول بکشد و پس از تجویز مواظبت در مرحلهء نقاهت بسیار مهم است برای اطمینان از درمان مناسب صورت می گیرد. این به طور کلی شامل درد دارو و آنتی بیوتیک ها, استفاده از پماد به فولاد سایت با استفاده از هر دو سرد و گرم چشم پد در زمان های خاص

نگه داشتن چشم ها, پوشش داده شده با عینک تیره برای جلوگیری از آسیب های خورشید و باد و حتی اجتناب از خم کردن کمر و یا انجام هر نوع فعالیت است که افزایش فشار خون است.

پس از عمل جراحی بیماران می توانند گسترده تورم و کبودی اطراف چشم, هم, اما این موقتی است و معمولا در عرض چند هفته. خارجی برش اطراف چشم را ترک زخم اما این محو خواهد شد و تبدیل بسیار ضعیف پس از برخی از زمان و در ترکیب با بافت نرمال پوست است.

بلفاروپلاستی هزینه ملاحظات

لیفتینگ پلک جراحی متفاوت خواهد بود در قیمت است که بر روی درب در حال گرفتن روش و کدام نوع از روش اما قیمت نسبتا استاندارد به نظر می رسد بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط بسیاری از جراحان پلاستیک. در کل هزینه یا فوقانی یا تحتانی پلک گرایش به طیف وسیعی از $2500 به 3500 دلار و هزینه هر دو روش محدوده از $4,500 به 6000$.

تفاوت در هزینه ها معمولا نسبت به روش مورد استفاده و اینکه آیا یا نه آن انجام شده است تحت محلی با خواب آلودگی یا بیهوشی عمومی است. بیمارستان اتاق عمل تمایل به افزایش قیمت در حدود $1,250 که آیا استفاده از لیزر (هزینه واقعی یافت نمی شود). افراد همچنین نیاز به یک ابرو را متحمل هزینه های اضافی در حدود 2000 $اضافی نیز هست.

گسترده روش و یا روش است که همچنین نیاز به تغییر شکل پلک محکم از رباط ها و یا دیگر کمتر چیز مشترک افزایش خواهد یافت درآمده است. همچنین بالا برآورد شامل نمی اولیه آزمون مجدد امتحانات و قبل از جراحی در آزمایشگاه کار می کنند که همچنین باید میان به هزینه گرفتن این روش انجام می شود.

اگر چه آن است که بسیار شایع است گاهی اوقات ممکن است به برخی از مشکلات هزینه های پرداخت شده توسط بیمه خدمات درمانی, اما آن را نیاز به پزشکی لازم است. در موارد که در آن یک فرد بینایی تحت تاثیر قرار شرکت های بیمه معمولا نیاز های مختلف چشم معاینات و تست بینایی برای تعیین اگر این بیماری است که در واقع باعث از دست دادن بینایی قبل از آنها به توافق برسند به آن پرداخت.

اگر شما با توجه به داشتن پلک, عمل جراحی انجام می شود بحث در مورد این روش با یک هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک است که با تجربه در این عمل جراحی است و می تواند کمک به شما بهترین انتخاب است توصیه می شود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *