[ad_1]

ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این اداره کل با همکاری جهاد دانشگاهی استان، رویداد مجازی “تعاون ایونت” رویدادی تخصصی جهت ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای نوین در قالب شرکتهای تعاونی را در ۱۳خرداد ماه سالجاری برگزار می کند.

هادی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، افزود: کارآفرینان، شرکتهای تعاونی، صاحبان ایده های نو و تمامی علاقمندان بمنظور مشارکت در این رویداد می توانند ایده های خود در زمینه تعاون را  تا ۹ خرداد ماه به آدرس bit.ly/roshd۱۳۹۹ ارسال کنند.

وی اظهار کرد: رویداد مجازی تعاون ایونت راهکاری جهت ایجاد کسب و کارهای نوین در قالب شرکت های تعاونی است و  می توان از این طریق پلی بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران ایجاد کرد تا نیازهای خود و ایده های موجود را شناسایی کنند.

ابراهیمی اضافه کرد: در این نوع رویدادها، ایده ها از طریق کار تیمی به حداقل محصول یا خدمت قابل تولید تبدیل می شوند و سرمایه گذاران ایده هایی که قابلیت تولید را دارند، خریداری می کنند و افراد دارای ایده نیز از طریق فروش یا سهیم شدن در فرآیند تولید ایده ، صاحب درآمد می شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ایونت به معنای رویداد و پیشامد است و برگزاری یک رویداد می تواند راهی برای تعامل با برندها، سایر کسب و کارها، شبکه سازی و جذب مشتریان جدید و ارتباط با آنها و همچنین معرفی و عرضه محصولات و کسب و کارهای نو و نوآوری باشد.

به گزارش ایسنا، بیش از دو هزار و ۸۰۰ تعاونی فعال در ۱۴ رشته در بخش‌های مختلف اقتصادی ازجمله کشاورزی، صنعت، معدن، دریا، آبزی‌پروری و غیره توسط یک‌میلیون و ۴۱۳ هزار نفر عضو این تعاونی‌ها در استان هرمزگان اداره می‌شوند و این ظرفیت‌های بسیار خوبی که در ابعاد مختلف اقتصادی در استان هرمزگان وجود دارد نشان‌دهنده زمینه بسیار مناسبی است که تعاون می‌تواند در بخش‌های مختلف بعنوان پیشران توسعه استان فعال باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *