[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی گفت: فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

مرتضی شفیعی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فراخوان رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان‌شرقی با عنوان «‌تب‌ریز» و با رویکرد ترویج پیام «تب کرونا با همدلی می‌ریزد» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.

وی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا و همچنین دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال(جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای استان است.

وی با بیان این‌که رویداد رسانه‌ای استان «‌تب‌ریز» در بخش‌های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه–گفتگو، عکس خبری و تیتر برگزار می‌شود، گفت: آثار ارسالی باید حدفاصل یکم اسفند ۹۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۹ در یکی از رسانه‌های دارای مجوز استان آذربایجان شرقی منتشر شده باشد.

شفیعی با بیان این‌که آثار باید به تائید مدیرمسؤول رسانه و در قالب فایل PDF به آدرس پست الکترونیکی [email protected] ارسال شوند، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است.

وی با تأکید بر این‌که آثار ارسالی با موضوعات خارج از محورهای ارایه شده، مورد داوری قرار نمی گیرند، یادآور شد: به آثار برگزیده در هر بخش جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفتر خانه مطبوعات و رسانه های استان واقع در تبریز، اول سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی 22 بهمن مراجعه کرده و یا با شماره تلفکس 33281912 041 در ارتباط باشند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.