[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: روستای بالای پنج خانوار بدون برق در استان نداریم.

فریدون خودنیا در گفت‎وگو با ایسنا اظهارکرد: برق در این شرایط زیرساخت است و چنانچه نباشد هیچ خدمتی ارائه نمی‌شود.

وی با بیان اینکه از تیرماه کسانی که به شرکت توزیع برق بدهی دارند برقشان قطع خواهد شده است، افزود: البته آمادگی داریم هزینه پرداخت را برای بدهکاران تقسیط کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: یکی از افتخارات شرکت توزیع برق لرستان این بوده که ۹۹ درصد مساحت دارای سکنه  استان دارای شبکه و زیرساخت برق بوده و در راستای رونق تولید کسی نمی‌تواند ادعا کند که زیرساخت برق وجود ندارد.

خودنیا با بیان اینکه از منابع دولتی استفاده نمی‌کنیم، بیان کرد: در هر جای استان هر سرمایه‌گذاری بخواهد سرمایه‌گذاری کند ما می‌توانیم خدمات لازم را به او ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه در راستای محرومیت‌زدایی در استان بجز دو روستا، روستای بالای پنج خانوار بدون برق نداریم، عنوان کرد: این دو روستا هم مشکل دارند که یکی از آنها روستای لیلان‌چم پلدختر است که معارض دارد، علیرغم اینکه تمام تجهیزات آن خریداری شده و در انبار این شهرستان نگهداری می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: روستای دیگر تنگِ‌پنج خرم‌آباد است که متاسفانه به دلیل اینکه راه وجود ندارد نتوانستیم برق رسانی کنیم و چنانچه راهداری و راه و شهرسازی راه‌شکافی کرده و راهی را احداث کند به این روستا برق رسانی خواهیم کرد.

خودنیا گفت: به دلیل نبود راه در این روستا حمل تجهیزات برای برق رسانی عملا غیرممکن است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *