[ad_1]

سرمربی بوروسیا دورتموند با وجود پیروزی خفیف و سخت در هفته سی و یکم بوندسلیگا از عملکرد شاگردانش راضی است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بوروسیا دورتموند در هفته سی و یکم بوندسلیگا به مصاف دوسلدورف رفت و توانست به سختی به پیروزی برسد.

دورتموند در این دیدار با گل دقیقه 95 هالند توانست سه امتیاز را به دست آورد. لوسیان فاوره در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار سختی بود. تیم حریف بسیار منظم و حساب شده بازی کرد. ما برای پیروز شدن در این دیدار جنگیدیم. به دنبال کسب سه امتیاز بودیم و خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

او ادامه داد: ریسک ما در این دیدار جواب داد. نمی‌خواستیم که امتیاز از دست بدهیم و به همین خاطر در طول 90 دقیقه حمله کردیم. متاسفانه در بعضی از دقایق بازی بدشانس بودیم. دوسلدورف هم خوب بازی کرد و گل بدی دریافت کردند اما این فوتبال است.

سرمربی دورتموند درباره گلی که مردود اعلام شد، گفت: واقعا نمی توان گفت که آن گل درست نبود. قواعد جدید سخت هستند اما به هر حال باید با آنها کنار آمد.

دورتموند با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با 7 امتیاز  اختلاف نسبت به بایرن مونیخ در رده دوم جدول رده بندی باقی ماند این درحالی است که تا پایان لیگ تنها 3 بازی دیگر باقی مانده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.