[ad_1]

ایسنا/یزد رئیس دادگستری مهریز با اشاره به رسیدگی ۸۰ درصد از بپرونده های مسن در این شهرستان طی شش ماه گذشته، از جایگاه اول مهریز در استان از این لحاظ خبر داد.

“مرتضی حدادزاده” در این باره تصریح کرد: دادگستری مهریز در شش ماه گذشته بیش از ۸۰ درصد پرونده‌های مسن را تعیین تکلیف کرده که شاخص بسیار مناسب و مطلوبی در سطح استان است.

وی افزود: در طی یکسال گذشته بیش از ۲۰ هزار پرونده به دادگستری و شورای حل اختلاف این شهرستان وارد شده و بیش از ۲۱ هزار پرونده تعیین تکلیف شده است.

حدادزاده مطالبات و حقوق کارگری را از خطوط قرمز مجموعه قضایی شهرستان دانست و اظهار کرد: قاطعانه در این خصوص ورود کرده و با رصد معضلات احتمالی و برنامه‌ریزی برای پیشگیری از ایجاد یا تشدید تنش‌های کارگری، کمال همکاری با دستگاه‌های مربوطه را انجام می‌دهیم.

رئیس دادگستری مهریز با اشاره به این که برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود، ادامه داد: قوه قضاییه از تولیدکنندگان دارای شفافیت و صداقت حمایت کرده و از مجموعه‌هایی که حق و حقوق کارگری را دستاویزی برای گرفتن امتیاز از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها کنند، برخورد جدی می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری مهریز، حدادزاده درباره مسئله دوچرخه سواری بانوان نیز گفت: رفع مشکلات در این رابطه به کار فرهنگی و ورود دستگاه‌های فرهنگی نیاز دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.