[ad_1]

وجود دارد بسیاری از درمان های در دسترس در کلینیک های زیبایی برای سفت کردن پوست و به صورت جوان تر نگاه کنید. یکی از این درمان است Pelleve فرکانس رادیویی پوست که به نتایج است که شبیه به یک غیر جراحی صورت یا ابرو.

آن دستیابی به نتایج بزرگ:

  • سفت کردن خطوط ریز و چین و چروک در صورت می شود.

  • کاهش خشونت از کلاغ-پا در چشم.

  • خطوط ابرو.

  • آن باعث کاهش و تضعیف همزمان با کشیدن پوست.

  • این شرکت تا سست و سهل انگار پوست گردن.

Pelleve پوست درمان غیر تهاجمی آن شامل هیچ برش و هیچ خونریزی یا زخم. برای اولین بار یک محافظ ژل می شود و به صورت اعمال می شود که به کاهش هر گونه ناراحتی. موضعی بیهوشی کرم نیز می توانید استفاده کنید. دهان داروهای مسکن مانند ایبوپروفن و یا co-codomol داده می شود برای به حداقل رساندن حرارت احساس, اما شما باید مورد بحث قبل از درمان تسکین درد در زمان اولین کلینیک مشاوره به عنوان هر یک از نیازهای مشتری متفاوت است.

انرژی فرکانس رادیویی گرم کلاژن در پوست است که تدابیر موجود کلاژن و سپس تحریک تولید کلاژن جدید و در نتیجه شادابی و طراوت پوست جوان. انرژی فرکانس رادیویی در حال استفاده بوده است برای بیش از 30 سال و آن را به عنوان بسیار امن شکل از درمان.

هنگامی که ما درخواست radiage عصا به پوست وجود دارد ممکن است مختصری احساس خفیف تا شدید گرم شدن در اطراف منطقه درمان به عنوان انرژی فرکانس رادیویی گرم و تدابیر سهل انگار پوست صورت و گردن. وجود دارد هیچ عوارض جانبی دائمی و تنها یک مقدار حداقل از کار افتادگی بعد از عمل. در نتیجه بهبود کیفیت پوست و استحکام آن شما می توانید ببینید و احساس کنید.

کسانی که با خفیف تا متوسط چین و چروک که یک Pelleve درمان نشان می دهد بهبود فوری در کاهش چین و چروک و افتادگی پوست و همچنان به بهبود بخشد تا شش ماه پس از درمان. نتایج فوری هستند و چون ما نمی هر گونه استفاده از بیهوشی هر گونه تورم جزئی است. وجود دارد هیچ زمان بهبودی و شما می توانید از بازگشت به کار بلافاصله. گاهی اوقات بسیار وجود دارد و قرمزی پوست این معمولا متهم در عرض چند ساعت.

بسته به منطقه ای که شما انتخاب می کنید زمان درمان می تواند طیف وسیعی از 20 تا 60 دقیقه. درمان مناسب برای تمام رنگ پوست با 30 تا 60 سال سن گروه پاسخ بهترین. بیشتر از سفت کردن پوست اتفاق می افتد بیش از 4 تا 6 ماه با کلاژن جدید در حال تشکیل است. توصیه می شود که شما باید 6 تا 8 درمان فاصله 2 تا 3 هفته از هم جدا. این Pelleve فرکانس رادیویی سفت کردن پوست را برای 16-18 ماه و شما می توانید ترکیب Pelleve با هر گونه لوازم آرایشی و بهداشتی درمان است.

نتیجه این است که محکم تر جوان تر به دنبال پوست است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *