[ad_1]

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید خبر استعفایش شایعه است.

به گزارش ایسنا، مهدی رسول‌پناه درباره شایعه استعفایش از سمت سرپرستی سرخ‌پوشان پایتخت اظهار کرد: خبر استعفای من شایعه بود و ما با قدرت کارمان را می‌کنیم، حاشیه‌ها برای جلوگیری از کار کردن ماست و هر روز با هدف تحت فشار قرار دادن برایمان حاشیه جدیدی درست می‌کنند. از آنانی هم که به اشکال مختلف به دنبال تخریب مدیریت هستند اما با اینکار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می‌زنند دعوت می‌کنم کینه‌ها را کنار گذاشته، آرامش باشگاه و تیم را بر هم نزنند و در همینجا هم تقاضا داریم که هواداران عزیز به هوش بوده و اسیر شایعات و جوسازیها نشوند و همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم، در کنار هم با اتحاد به سوی آینده‌ای درخشان‌تر حرکت کنیم.

رسول پناه در رابطه با گفته‌هایی مبنی بر آنکه او به شرط آوردن چند میلیارد به هیأت مدیره اضافه شده است، گفت: این هم شایعه است، هیچوقت چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی‌دانم به دنبال چه هستند. من هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام می‌دهم، همانطور که انجام داده‌ام، اما اینها شرطی برای ورودم به هیات مدیره نبوده است.

او ادامه داد: در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می‌کنیم که پرونده‌ بدهی‌های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنهاست. پرونده‌های طلبکاران خارجی را به دقت بررسی می‌کنیم و کاملا منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به غیر از پرونده‌های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسائل مالی دیگری هستیم که اخیرا باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده اما تلاش ما این است که این پرونده‌ها را اولویت‌بندی کرده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

او درباره آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم گفت: در این هفته‌ها من به همراه اعضای هیأت مدیره هر روز، حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند، اما با این حال انتخاب مدیرعامل اجتناب‌ناپذیر است و فکر می‌کنم در همین روزها مشخص شود.

رسول‌پناه درباره جلسه‌ای که با چند بازیکن تیم برگزار شد، به سایت باشگاه گفت: با برخی بازیکنان جلسات خوبی داشتیم و صحبت‌های خوبی مطرح شد و در روزهای آینده نیز با سایر بازیکنان هم نشست خواهیم داشت. محور صحبت‌های ما با بازیکنان مالی نبود و به جهت این بود که همه با هم و در کنار یکدیگر کمک کنیم تا شرایط باشگاه را بهبود دهیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمرینات‌شان را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می‌دهند. سرمایه بزرگ ما همین بازیکنان هستند و ما هم همیشه حامی آنها خواهیم بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره گمانه‌زنی‌هایی که برای ادامه لیگ مطرح می‌شود، تصریح کرد: ما به هیچ وجه ازحق‌مان کوتاه نمی‌آییم. به هرشکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه‌ریزی کنند ما حاضر به بازی هستیم، چون ما بهترین تیم لیگ بوده و هستیم‌ و به امید خدا و با حمایت هواداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد. در این میان طبیعی است که رقبای ما بخواهند لیگ نیمه‌تمام بماند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.