چون دستگاه ها توسط کودکان و داخل کیف قرار حمل بشه باید کاملا ضد ضربه باشه تا در اثر ضربه دیدن خیلی زود از کار نیفته و نشکنه، ضد آب بودن هم خیلی مهمه که باید بهش دقت داشته باشید. کاملا ضد آب می باشد و می توان در محیط های بارانی و…

جی پی اس شخصی GM110 مزایا و کاربرد بسیار زیادی دارد که در این مقاله بطور ویژه کوچکترین ردیاب پرسنلی مخفی در ایران را بررسی میکنیم. ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) چیست؟ ردیاب جیبی یا کوچکترین ردیاب شخصی چیست؟ در زمان خرید جی پی اس شخصی به چه نکاتی باید توجه بکنیم؟ خرید GPS شخصی هم مثل خیلی از وسایل الکترونیکی نیازمند داشتن اطلاعات پیش زمینه ای داره، شما باید یکسری اطلاعات در خصوص جی پی اس ها داشته باشید و بر اساس مشخصات دستگاه و کاربردی و عملکردی که از اون میخواهید داشته باشید بتوانید یک دستگاه مناسب برای خودتون تهیه بکنید، اما ما براتون چند تا نکته میگیم که به شما کمک میکنه که بتونید آگاهانه ردیاب خودتون رو تهیه و خریداری بکنید.

ردیاب شخص مدل MT90 دارای تمامی امکانات گوشی موبایل (تماس دو طرفه ، شماره گیری ..) بهمراه امکان ردیابی و ارسال هشدار کمک می باشد. و کلی امکانات و قابلیت های بی نظیر دیگر… قیمت GPS شخصی بسته به نوع ردیاب، برند تولید کننده ، کیفیت ساخت و امکانات و قابلیت های اون متفاوت هست، همچنین نوسانات قیمت ارز هم تاثیر بسیار زیادی در قیمت ردیاب ها دارد، هر چقدر امکانات و کیفیت ساخت ردیاب بالا باشه مسلما قیمت اون هم بالا خواهد بود، توان باطری یکی از مهمترین فاکتور های ردیاب های شخصی هست، و حتما هم توصیه میشه ردیابی تهیه بکنید که بتونه ماه ها براتون دوام شارژ داشته باشه تا مکررا نیاز به شارژ نداشته باشه.

تقریباً برای هر نیاز یک دستگاه GPS وجود دارد. لازم به توضیح است که کلیه دستگاه ها دارای اپلیکیشن موبایل و سامانه ردیابی آنلاین هستند ، برای دریافت مشاوره رایگان و خرید جی پی اس شخصی می توانید با شماره های ۰۹۱۲۰۷۵۰۹۳۲ – ۰۹۱۲۰۱۳۲۸۸۳ تماس بگیرید تا کارشناسان ما بتوانند شما رو راهنمایی ردیاب شخصی و کودک مدل qbit بکنند… قرار داد. جی پی اس مخفی دارای سیم کارت است و تا 8 ساعت بطور مداوم میتواند اطلاعات را به لپتاپ، تبلت و یا هر دستگاهی که ردیاب را با آن کنترل و مدیریت میکنید، ارسال میکند.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *