تمامی این ردیابهای معرفی شده اعم از انواع ردیاب خودرو، انواع ردیاب اشخاص، انواع ردیاب آهنربایی و غیره جهت امنیت جان و مال شما عزیزان طراحی و تولید شدهاند تا به کمک این وسیله امنیتی از خودروی خود و حتی فرزندان و عزیزانتان محافظت و مراقبت کنید و زندگی بدون استرس و راحتی را داشته باشید. مسیریابی توسط پنل مخصوص آنلاینی است که فقط به دستگاه ردیاب خودروی شما تعلق دارد و به وسیله آن می توانید اقدامات مختلفی را انجام دهید. ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک مانند دزدگیر میباشد که سیمکارت میخورد و بوسیله آن میتوانیم از محل خودرو خود باخبر شویم و آنرا ردیابی نماییم. پیشنهاد می کنیم که ردیاب خودرو را در محلی دور از چشم و دسترسی نصب کنید تا در صورت سرقت و به راحتی قابل مشاهده و از مدار خارج کردن نباشد. جهت راهاندازی این نوع از ردیاب خودرو ابتدا باید سیم کارت دارای جی پی اس را تهیه و فعال نمایید و در داخل دستگاه نصب کنید و سپس با چسباندن آن به سطح صاف فلزی که در معرض دید نباشد به صورت ردیاب مخفی استفاده نمایید. ارسال می شود. از جمله ویژگی های این دستگاه استاندارد و در عین حال سبک راحتی نصب آن می باشد و به تخصص خاصی نیاز ندارد.

از جمله ویژگیهای ردیاب ماشین شرکت جی پی اس خودرو میتوان به، ارائه آدرس پستی، قابلیت تعریف سرعت مجاز در اتوموبیل، ارائه تاریخچه برای مسیرهای پیموده شده، قابلیت تماس اضطراری، مشخص کردن محدوده مکانی، قابلیت شنود، قابلیت خاموش کردن اضطراری حتی با ارسال پیامک، اطلاع رسانی جهت باز بودن درب خودرو و تعیین سرعت خودرو میباشد. چطور از کیفیت خدمات شرکت فروشنده، قبل از خرید مطلع شوم؟ علاوه بر این، با کمک این دستگاه می توانید از مسیرهای طی شده توسط این افراد و زمان دقیق مطلع شوید. از طرف دیگر دقت جی پی اس این دستگاه ها در مورد اعلام سرعت خودرو بسیار بالا می باشد. برخی ردیابها می توانند اطلاعات انواع سنسور دما، سنسور سوخت و غیره را نیز نشان دهند و دارای قابلیت دریافت انواع گزارش های مدیریتی مانند: مسافت طی شده ، سرعت روشن و خاموش بودن دستگاه و دیگر قابلیت های این چنینی می باشند.

کنترل مسابقه: در برخی از ورزش ها، مانند هواپیمای بدون سرنشین، شرکت کنندگان باید یک ردیاب را به هواپیمایشان وصل کنند. جالب است بدانید که سیستم ردیاب میتواند هنگام قرار گرفتن در برخی از موقعیتهای خاص هشدار دهد؛ به عنوان مثال هنگامی که راننده از محدوده مشخص خارج شود یا موقعیتی خطرناک به وجود آید، سیستم هشدار خواهد داد. ، روی گوشی موبایل به شما هشدار میدهد و هیچ محدودیت فاصله برای این هشدارها وجود ندارد. در این شرایط به هیچ وجه قابلیت روشن شدن مجدد خودرو وجود ندارد مگر اینکه صاحب خودرو اجازه روشن شدن مجدد خودرو را با ارسال یک sms به ردیاب داخل ماشین صادر کند. اما خیلی مهم است که ردیاب کاملا مخفی باشد تا نه مزاحمتی برای راننده ایجاد کند و نه در صورت سرقت خودرو توسط سارق به راحتی شناسایی شده و آن را غیرفعال نماید. اما دارای کارایی و دقت بالایی است . آهنربای به کار رفته در ردیاب های خودرو آهنربایی از چسبندگی بالایی برخوردار بوده و با تکان های خیلی شدید نیز از خودرو جدا نمی شود.

تصور کنید یک ردیاب بی نام و نشان تهیه می کنید و سايت رديابي آن كيفيت لازم را برای نشان دادن موقعیت خودروی شما، نمایش مسیرهای پیموده شده در گذشته و اجرای دستورات مورد نظر شما را ندارد و بدتر از آن بعد از گذشت مدتي کوتاه سایت ردیابی دستگاه شما از کار می افتد و قابل مشاهده نیست و فرد یا شرکتی هم مسئولیت پاسخگویی به شما و رفع این مشکل را به عهده نمی گیرد و در نتیجه عملا دستگاه شما دیگر هیچ کاربردی نخواهد داشت و شما نیاز به خرید یک دستگاه جدید و هزینه مجدد خواهید داشت. از آنجا که این ردیاب ها در زیر خودرو جاسازی می شود در معرض دید نبوده و به راحتی نمی توان آن را از کار انداخت. از نقص های دزدگیر سیم کارت خور ماشین می توان به امکان قطع شدن دزدگیر در مکان هایی اشاره کرد که سیگنال در آنجا ضعیف است.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *