[ad_1]

یک راه عالی برای صرفه جویی در پول کمی و احساس واقعا عالی در مورد انجام کاری همه را در خود خود lube ایجاد پروژه. بزرگ, در خانه, گیاهی طبیعی لوسیون برای پلی اتیلن را می توان ساخته شده و از آن خواهد شد خود را ایجاد و لغزنده-خوبی! وجود گیاهان دارویی است که بسیاری از کارخانه-مردم نقطه به نقطه برای منافع خود به بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن ثروت, پس به صحبت با شما امروز در این ارسال.

شما می توانید آن را انجام دهید!

پس از انجام برخی از واقعا سرد و تحقیق جالب به گیاهان است که می تواند اضافه شود به هر, در خانه, PE روان کننده برای افزایش بزرگ شدن اثر خود را از روال ما آمد در سراسر Comfrey و گل همیشه بهار. این دو سبزی دارای خواص درمانی است که در واقع تشویق تلفن همراه تعمیر و بازسازی هستند و نه فقط موضعی مرطوب کننده و/یا روان کننده مانند بسیاری از محصولات مراقبت از پوست. چه شیرین است ؟

طبیعی و لغزنده

برای به دست آوردن حق به ماهیت این ارسال ما گذاشته اند-از این دستور غذا را به طوری که شما می توانید خود را بسیار خود را روان کننده در محراب خانه خود را. ما درک می کنیم که حریم خصوصی یک مسئله مهم برای بسیاری از مردان این است که چرا ما را به این نسبتا سریع بنابراین شما می توانید به ورزش و در حال رشد!

دستور العمل استثنایی, در خانه, روان کننده

1. 1 اونس است. (29ml) ویال خالص روغن ویتامین E با حداقل 14,000 IU قدرت در هر بطری

2. 4 اونس لوله K-Y Jelly

3. 1 اونس ویال Comfrey عصاره ریشه

4. 1 اونس عصاره

5. بیش از حد ضخیم? اضافه کردن اندکی کمی از آب

پس از شما به دست آمده تمام مواد تشکیل دهنده ذکر شده در بالا از آن زمان به مخلوط تا چیز و آماده برای برخی واقعا بزرگ PE عمل! بهترین بطری به جای, در خانه, روان به یک, پیر واقعا خوب شسته رنگ بطری است که مورد استفاده برای جعبه رنگ مو. شما می دانید آنهایی که فروش آنها در فروشگاه های مواد غذایی و یا اگر شما به یکی از این فروشگاههای دلار پاپ فقط به یکی از آن و با شتاب خود را تمیز, هرگز با استفاده از بطری به عنوان طولانی به عنوان آن را به یک درپوش بر روی آن.

کمی کهنه را نم زدن را فراموش بله

در حالی که این است که برخی بسیار قوی روان کننده است که شما فقط ایجاد شده خود را با دست خود از آن خواهد شد به شما به عنوان به چه مقدار مورد نیاز خواهد بود برای کافی slipperiness و سالم و خوبی است. موفق باشید و نگه دارید تا کار بزرگ!

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *