[ad_1]

شما ممکن است از آن آگاه است اما در واقع وجود دارد یک راه طبیعی برای افزایش حجم آلت تناسلی مرد. شما ممکن است فکر می کنم که تنها عمل جراحی که می توانید انجام دهید اما شما ممکن است تعجب که طبیعی راه برای انجام آن است نه به عنوان سخت به عنوان آن را به نظر می رسد زمانی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنم. بنابراین برای کسانی که اشتیاق برای برخی از راه های طولانی خود را در دقیقه آلت تناسلی باید آن را روز شانس شماست چون در اینجا چگونه شما می توانید آن را انجام دهید:

برای اولین بار شما می توانید از داروهای گیاهی است که به شما کمک در تلاش خود را. جینسنگ و بز علف هرز شناخته شده متسع کننده عروق آنها باز کردن رگ های خونی به طوری که آنها افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد قادر می سازد آن را برای تبدیل شدن به بزرگتر au naturale.

سپس شما همچنین می توانید نظر خود را در رژیم غذایی شما باید بدانید که افزایش در پروتئین به شما کمک خواهد کرد افزایش حجم به طور طبیعی از آلت تناسلی یک عضله آن نیاز به پروتئین برای به دست آوردن عرض و طول. سبزیجات مانند beetroots و هویج و سیب زمینی شیرین متسع کننده عروق نیز به طوری که شما می توانید افزایش مصرف از جمله سبزیجات.

گام سوم این است که برای کار کردن به طور منظم آلت تناسلی خود را, و من به این معنی نیست sexاگر چه شما هنوز هم می توانید انجام دهید که با یک شریک مایل. اما تمرینات مانند jelqing, ulis, kegels و کشش ورزش کمک در افزایش جریان خون کشش اجازه می دهد تا برای بافت ضرب بنابراین دور و طول آلت تناسلی افزایش kegels از سوی دیگر کمک به نعوظ طولانی در کمک به شما برای یادگیری به شما کنترل نعوظ, بنابراین شما لازم نیست انزال در یک بار.

اما اگر شما بیش از حد مشتاق, ورزش, اندام خود را با دست خود را و سپس شما می توانید با استفاده از دستگاه های مانند آلت تناسلی مرد برانکارد و/یا پمپ های آلت تناسلی مرد است که به طور کلی با این نسخهها کار به همان شیوه با افزایش جریان خون و کشش این مسائل شما را وادار به اشک های میکرو که در نهایت پر شود تا با بافت به طوری که طول خواهد تبدیل به یک ثابت.

شما همچنین می توانید افزایش اندازه آلت تناسلی با مصرف طبیعی بزرگ شدن آلت تناسلی محصولات مانند قرص و کپسول. فقط مطمئن شوید که قرص شما خواهد شد خرید ساخته شده از 100 درصد طبیعی و محصولات گیاهی. اگر چه قبل از مصرف هر گونه قرص ها این است که به شدت توصیه می شود که شما با پزشک خود مشورت اول به اطمینان حاصل شود که همه چیز خوب است برای شما را به. شما همچنین باید به عنوان خوانده شده برچسب با دقت برای اطمینان از ایمنی محصول و همچنین اطمینان حاصل شود برای تایید FDA.

بنابراین انجام یک یا دو روش ذکر شده در بالا می تواند به طور قابل توجهی افزایش شانس خود را در طول خود محور. شما فقط باید سخت کوش در پیدا کردن که روش استفاده و یا کدام روش مناسب برای شما و پس از آن سازگار باشد در مورد انجام آن برای رسیدن به هدف خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.