دقت داشته باشید که این نمونه سوالات تنها برخی از نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی بود . دقت کنید که این خلاصه ها بسیار مهم هستند و جواب بسیاری از نمونه سوالات آیین نامه اصلی رانندگی هستند. آیا خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی برای قبولی در آزمون اصلی کافیست ؟ آیا استفاده از نمونه سوالات گواهینامه موتور برای قبولی در آزمون رانندگی موتور کافی است؟ رانندگی با موتور بدون گواهینامه خلاف قوانینی راهنمایی و رانندگی است و علاوه بر آن در زمان بروز حادثه نیز خدمات بیمه تنها به افرادی که گواهینامه دارند تعلق میگیرد. پس از آن میتواند با شرکت در آزمون آنلاین موتورسیکلت علاوه بر گزینش خود تا حدودی شرایط حاکم بر امتحان اصلی را درک کند. اگر شما بتوانید قبل از اینکه در آزمون آیین نامه موتورسیکلت شرکت کنید بتوانید سوالات آیین نامه موتور سیکلت 1400 را به بهترین شکل ممکن و دارای پاسخ های درست دانلود کنید، تا حدود زیادی میتوانید امیدوار باشید که حتی بدون اینکه کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را بخوانید، و تنها با خواندن این نمونه سوالات در آزمون آیین نامه موتورسیکلت برای بار اول قبول شوید. احتمال قبولی برای بار اول در این افراد بیشتر است و بهترین راه ممکن برای قبولی مطالعه نمونه سوالات آیین نامه موتور سیکلت می باشد، چه بسا اگر بار اول در آزمون قبول نشوید مجبور می شوید چندین بار هزینه مجدد برای قبولی صرف کنید، میبینید که اگر هزینه برای دریافت نمونه سوالات می کردید هم در زمان خود صرفه جویی کردید و هم در هزینه ای که بابت قبولی در آزمون متحمل شده اید.

آزمون گواهینامه زانندگی آزمون آنلاین آیین نامه موتورسیکلت می تواند به متقاضیان گرفتن گواهینامه موتور سیکلت کمک کند تا در درجه اول اطلاعات و دانش خود را در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی افزایش داده و پس از آن موفقیت آن ها را در آزمون آیین نامه موتور سیکلت رقم بزند. این بهترین راهی است که میتوانید با تکرار آن اطلاعات خود را بالا برده و در این زمینه تجربه بیشتری کسب کنید. ۲۷ – در چه فاصله ای از ورودی یا خروجی مراکز آتش نشانی پلیس و بیمارستانها توقف ممنوع است ؟ در محل توقف (پارک) کنار خیابان حق تقدم با وسیله نقلیه ایست که… وقتی در خط عبوری که حرکت میکنید اتومبیل ها توقف کرده باشند و راه مسدود شده باشد چه کار باید کرد؟ روش کار به این صورت است که در صفحه برنامه، کد ملی خود را وارد میکنید و صفحه پیامکتان باز میشود تا با ارسال کد ملی به شماره مشخص شده، سرویس اعلام وضعیت گواهینامه را فعال کنید. سوالات آیین نامه موتورسیکلت یکی از آسانترین راهها برای رسیدن به این هدف است. همچنین سن اخذ گواهینامه موتور سیکلت تا 200 سی سی 18 سال تمام است و برای گرفتن گواهینامه رانندگی موتورهای بالای 200 سی سی 2 سال بعد از گرفتن گواهینامه و رسیدن به سن 23 باید اقدام نمود.

تشخیص غلط بودن پاسخها توسط هنرجو خیلی سخت است و در صورتی که مطلبی را به اشتباه یاد بگیرید درست کردن آن دشوار خواهد بود. در اینجا تعدادی از مهمترین تابلوهای راهنمایی و رانندگی که بیشترین شباهت را به هم دارند و ممکن است شما را به اشتباه بیاندازد را برای شما آورده ایم. به همین دلیل بهتر است که برای شرکت در آزمون گواهینامه موتور سیکلت از کتاب آیین نامه موتور سیکلت استفاده نمایید. ازمون ایین نامه اصلی پس از شرکت در کلاسهای شهری و توسط افسر گرفته میشود و باید در مدت ۲۰ دقیقه به حداقل ۲۶ سوال پاسخ درست دهید. سوالات ایین نامه کتبی رانندگی سوالات آیین نامه کتبی رانندگی به صورت پرسشهای چهارگزینهای طرح شده و در مدت ۳۰ دقیقه به شما اجازه آزمون آیین نامه فنی و اصلی پاسخگویی داده میشود. نامه ۲۰ دقیقه است و معمولا یکی از چالش های هنرجویان زمان کم آوردن در سر جلسه امتحان است . مثلا در این سوال خیابان اصلی ، خیابانی است که ماشین آبی و زرد در آن هستند .

در صورتی که برای پاسخ گویی از مداد یا خودکاری به غیر از رنگ آبی استفاده کنید برگه شما تصحیح نخواهد شد. پاسخ : حق تقدم با خودرو آبی است چراکه آبی در حال حرکت مستقیم است و زرد در حال گردش به چپ . نکته دیگری که در مورد آزمون آیین نامه موتور سیکلت مطرح است این است که تعداد زیادی از افراد معمولا در آزمونهای دریافت گواهینامه رد می شوند و متحمل هزینه های زیادی بابت تعداد دفعات شرکت در این آزمونها می شوند. سپس با پایان یافتن جلسات آموزش آیین نامه، متقاضیان قادر خواهند بود در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت نمایند. برای دریافت گواهینامه رانندگی موتور سیکلت ابتدا باید ثبت نام خود را در یک آموزشگاه انجام دهید و سپس با گذراندن کلاسهای عملی و عمومی قادر به دریافت گواهینامه خواهید بود. متقاضیان تنها باید در کلاسهای آیین نامه رانندگی که بهطور معمول در آموزشگاههای رانندگی برگزار خواهند شد، شرکت کنند و در آنها حضور پیدا کنند. با شرکت در این آزمون ها شما هم می توانید میزان دانش و اطلاعات خود را سنجیده و هم مطالب مهم و اصلی آیین نامه را بار دیگر مرور کنید تا در آزمون بتوانید به راحتی به آن ها پاسخ دهید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *