[ad_1]

پزشکی کتانی خدمات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب تا حد زیادی با توجه به تعداد فزاینده ای از امکانات پزشکی و درمانگاه. حقیقت این است که منسوجات مورد استفاده در بیمارستان ها و کلینیک ها در تماس با یک طیف گسترده ای از خطرناک مایعات و باکتری بنابراین آنها باید به دقت تمیز و منظم است. بسیاری از بیمارستان ها نبود کافی کارکنان و تجهیزات برای شستن خود منسوجات, به طوری که آنها به طور معمول برون سپاری پزشکی خود را کتانی خدمات به شرکت های معتبر که می تواند جای خود را نیاز دارد. با انجام این کار, بیمارستان ها می توانید مطمئن باشید که بیماران خود را به اندازه کافی و حوله و لباس و ملافه در حالی که پزشکی کارکنان فولاد روپوش آزمایشگاه کت و scrubs – همه ماهرانه تمیز و مقادیر.

چه پزشکی کتانی خدمات ارائه می دهد ؟

معتبر کتانی خدمات را ارائه انواع خدمات اما شایع ترین استفاده از خدمات شستشو و خشک کردن و تاشو منسوجات. کار با یک اعتماد بهداشت و درمان کتانی شرکت می تواند تا حد زیادی بهبود بیماران خود را تجربه در حالی که کارکنان احساس امنیت دانستن که خود را مالش و لباسهای شده اند گلاب laundered. به منظور تصمیم گیری آگاهانه در زمانی که می آید به انتخاب خود پزشکی کتانی خدمات در نظر گرفتن نکات زیر:

مدیریت موجودی

اولین و مهمترین, شما نیاز به مطمئن شوید که یک کتانی خدمات مناسب و مدیریت موجودی. حتی اگر خاص سرویس رختشویی ارزان تر از دیگر شرکت های مشابه در صنعت تمام کسانی که پس انداز می تواند به سرعت ناپدید می شوند اگر موجودی نیست درست مدیریت شود. قبل از انتخاب پزشکی کتانی خدمات شرکت بپرسید اگر آنها می تواند کمک به شما پیگیری نساجی موجودی در نتیجه جلوگیری از نساجی سوء استفاده و یا از دست دادن. علاوه بر پرس و جو اگر آنها در ارائه خدمات مشتری اختصاص داده شده نمایندگان که در دسترس هستند 24/7 و به راحتی می توانید پیگیری که در آن منسوجات در خشکشویی روند.

منابع

استفاده از منابع و بررسی برای ارزیابی اینکه آیا یا نه این شرکت است که قابل اعتماد و حرفه ای و یک رهبر در صنعت. نگاه در اینترنت و مطالعه بهداشت محلی مجلات به کشف که شرکت با بهترین شهرت برای کیفیت شویی و خدمات مشتری های حرفه ای. هنگامی که یک ارجاع به یاد داشته باشید اگر بخواهید شرکت ملاقات و تحویل وانت بار و این که آیا هر یک از آیتم های تمیز شد به اندازه کافی.

معتبر

در نهایت به منظور انتخاب بهترین بیمارستان کتانی, تمیز کردن خدمات در خارج وجود دارد, شما نیاز به اطمینان حاصل شود که کسب و کار معتبر است. بهداشت و درمان رختشویی Accreditation Council (HLAC) است, غیر انتفاعی, سازمان مستقل که تأیید همه کتانی خدمات است که روند منسوجات. یک شرکت است که بازرسی و معتبر توسط HLAC مطابق با بالاترین استانداردها در صنعت.

قبل از انتخاب پزشکی خود را کتانی, سرویس, شما نیاز به مطالعه منابع, بررسی اعتبار و پرس و جو در مورد سیستم مدیریت موجودی یک شرکت است. به طور کامل تحقیق بالقوه خود را تطهیر شرکت خواهد اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن بهترین و امن ترین و قابل اعتماد ترین پزشکی شویی خدمات ممکن است برای پول خود را.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.