[ad_1]

شما ممکن است تمایل به ایجاد یک جدید در جلوی خانه و یا ممکن است تمایل به ارتقاء یک موجود شما می تواند چک کردن گزینه های که در دسترس هستند برای پارکینگش مواد.

مواد شما استفاده از زمانی که ساختمان در جلوی خانه خود را تحت تاثیر قرار هزینه ثبات و درخواست تجدید نظر بصری. از عملکردی بتن یا آسفالت به برجسته فرش زیست محیطی پورس چمن به روش ساده, شن و ماسه وجود دارد در جلوی خانه, مواد, است که مناسب برای هر سایت و وضعیت. در زیر گزینه های خوب دوست به علاوه راهنمایی در متداول و آب بندی.

آجر فرش

در جلوی خانه هموار با تازه یا استفاده از آجر قوی و جذاب تر است. به ویژه مناسب برای وآمد هستند معماری طرح و غالبا هم مرز با سربرگ دروس در زنگ های مختلف. معماری شیب دار به سمت در 45 درجه به خانه تبدیل می شود جلوی خانه به صفت (در 90 درجه آن را بیشتر از متوسط). ترکیب معماری با حلقه های نامنظم هدر و برانکارد دوره به طرح قابل توجه شعاعی طرح های مناسب به صورت نیم دایره وآمد. در حرکت نزولی مواد و نیروی کار نیز ممکن است گران است.

بتن بفرس

مربع یا مستطیل شکل بفرس در سنگ یا بتن را زیبا سخت وآمد سازگار به وآمد هستند که دو بار به عنوان سرگرم کننده مناطق. بفرس آمده در مخلوط سنگ اشکال و سایه و نیز اندازه های دیگر را قادر می سازد در یک مخلوط به نظر می رسد. پر کردن شکاف بین بفرس با شن و ماسه خوب پوست درخت کاج و یا شن. سنگ وآمد می تواند از بالا تعمیر و نگهداری (برای دفاع نرمتر سنگ بفرس نیاز به درجه بالا سیلر به طور منظم دوباره اعمال می شود) و پرهزینه است.

آسفالت

این hardwearing مخلوطی از قیر و شن و بتن است پرارزش و کم-تعمیر و نگهداری و همچنین نیاز به تمیز کردن حداقل. به راحتی گذاشته شده توسط outworkers آن ساخته شده است به آخرین. آسفالت و زنده آبی/سیاه و سفید رنگ می تواند به عنوان به خوبی قرار داده در انفجار بزرگ و مجموعه ای قوی و مدرن نمای. درک کنند که آسفالت پس از آن می تواند خطرناک باشد با ترک خوردگی به عنوان آن را بر اساس نفت و از این رو بیشتر انعطاف پذیر تر از بتن است. آن به عنوان کمپرس آب گرما در تابستان.

چوب

دوستدار محیط زیست و قابل عرضه در بازار و قوی چوب وآمد ادغام شگفت آور خوبی با بوش باغ را احاطه کرده است. به طور کلی, درمان افسرده بودن تیرچه و floorboards گذاشته و یا بیش از متراکم sub-grade یا sub-base. چوب در نهایت به شرايط خوب به دنبال نقره ای رنگ. چوب وآمد نیز می تواند راه حل هوشمندانه برای سایت های ناهموار به عنوان تخته می تواند گذاشته شود بیش از نرخهای پایین. چوب نیاز به مشترک درمان و fastens و تخته ممکن است در نهایت نیاز به تعویض.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *