[ad_1]

آن را کاملا غیر معمول برای مردم به تجربه راش از رفتن به تخت برنزه. معمولا آن را به دلیل واکنش های آلرژیک باعث شده در فرد و در نتیجه یک راش پوستی یا خارش پوست است که گاهی اوقات می تواند برای یک بیماری جدی تر. اگر چه این همیشه مورد نیست یک واکنش آلرژیک شایع ترین توضیح برای بثورات جلدی بر روی پوست فرد پس از استفاده از تخت برنزه. معمولا این بثورات در حال حاضر به شکل برجستگی های کوچک قرمز. اندازه و یا شدت بثورات بستگی به چند عامل مختلف مانند مدت زمانی که فرد صرف در تخت برنزه و چقدر بد آلرژی است.

متاسفانه اکثر مردم نمی کنید تست شده برای نور آلرژی در اوایل و یا آنها را تا پایان در حال توسعه یکی به بزرگسالی است. این می تواند گاهی اوقات باعث می شود افرادی که برنزه به واکنش زیاده از حد و ترس بدترین. آن است که توصیه می شود که هر کسی که تجربه خفیف تا شدید سوزش پوست پس از آفتاب گرفتن بررسی توسط یک حرفه ای پزشکی اگر آن همچنان ادامه دارد برای بیش از یک روز. بیشترین بار آن است که چیزی جدی تر از واکنش های آلرژیک و برای درمان آن برخی از نوع کرم یا پماد اعمال می شود به منطقه آسیب دیده.

وجود دارد, البته, انواع بثورات بنابراین شما می خواهید برای دریافت مال مورد بررسی قرار توسط کسی است که آموزش دیده برای شناسایی آنچه در آن است و شروع به شما در درمان مناسب. انواع خاصی از لامپ در تخت برنزه شدن می تواند کمک به توسعه یک راش پوستی در برخی از افراد است. کسانی که برنزه بسیار توصیه می شود برای انجام این کار را هر روز و برای یک دوره کوتاه از زمان هر جلسه به بیش از 15 دقیقه. کسانی که قهوهای مایل به زرد برای نیم ساعت یا ساعت کامل هستند احتمال بیشتری برای توسعه با مشکلات پوست خود را که برخی از آنها ممکن است تبدیل به جدی و نیاز به درمان تهاجمی.

نوع پوست کسی نیز می تواند تاثیر می گذارد یا نه مشکلات در مورد خارش و یا شرایط دیگر می تواند تبدیل به یک مشکل. کسانی که عادلانه هستند احتمال بیشتری برای دریافت سوخته و یا توسعه یک راش. پس از برنزه شدن در حالی که شما شروع به ساخت قوی برای تحمل اشعه ماوراء بنفش نور, بنابراین شما رایت کمتر اما سیستم ایمنی بدن شما را تا حدودی به خطر بیافتد. بثورات ساده می تواند به معنی چیزی است که کمی جدی تر اگر شما قهوهای مایل به زرد به طور منظم به همین دلیل است که اکثر مردم گفت: به بیش از 15 دقیقه در هر برنزه جلسه.

برخی از شایع ترین عوارض برنزه, به خصوص برای کسانی که جدید به آن می تواند تحریک پوست به شکل خارش و قرمزی در اطراف مناطق خاص و خارش/سوزش است. کسانی که برای اولین بار شروع برنزه می توانید انتظار برای دریافت یک کمی قرمز, اما این مهم است که بدانید تفاوت ساده قرمزی و بثورات جلدی. معمولا وجود دارد کمی برجستگی در پوست که خارش اشکال. معمولا همراه با خارش همراه خارش که می تواند باعث تحریک و آسیب دیده منطقه و حتی بیشتر. به سادگی با استفاده از یک ضد خارش کرم شما ممکن است دریابید که این بثورات به طور کامل از بین می رود. اگر این چنین نیست پس از چند روز آن است که توصیه می شود که شما یک دکتر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *