[ad_1]

بحث در مورد دور آلت تناسلی مرد بزرگ شدن نکات و بین ULI در مقابل بستن تمرینات و کدام بهتر است ؟ هر دو ULI و بستن اساسا همان ورزش با این تفاوت که فقط ابزار است که همراه با هر یک روال. زمانی که دور آلت تناسلی مرد است که نیاز به گسترش بیشتر مردان ترجیح می دهند به استفاده از بستن روش. دلایل این نسبتا ساده است و شامل آزادی از دست و کافی فشار است.

پس از گیره دستی ابزار PSI یا فشار است که می توان به استفاده از گیره نمایی بسیار بیشتر از آن از دست بشر است. مزایای استفاده از گیره بیش از ULI هستند که معمولا ULI یک محصول جانبی از بستن و آن را شامل Kegel exercise به طور کامل PE. یک درصد بالاتر از مردان احساس می کنند که بستن این گزینه امن تر و همچنین مفید تر برای گسترش دور از آلت تناسلی مرد.

یکی از مهم ترین جنبه های به یاد داشته باشید در هنگام انتخاب یا ULI یا بستن است ترجیح شخصی است. ULI فوق العاده بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش و یکی شده است که در اطراف در مورد عنوان کرده است که بستن آلت تناسلی خود را. فیزیولوژیکی صحبت دو تمرین بسیار شبیه هم هستند هر دو مکانیکی آرمان ها و نتایج. یک واقعیت وجود دارد این است که به خوبی شناخته شده است که با استفاده از ULI فرمت آلت تناسلی مرد و کشیدگی ورزش:

تنها با اضافه کردن یک کمی از حرارت از طریق لیف حمام گرم را يافته اند و چشمگیر در افزایش دور از بسیاری از مردان است. این در واقع باعث می شود بسیاری از حس به دلیل به جریان خون است برجسته و با کمک گرما و استفاده از فقط مقدار صحیح گرما باعث خواهد شد مویرگی مناطق نزدیک به سطح پوست آن را مناسب تر برای دریافت جریان خون.

یکی باید مراقب باشید در مورد تغییر رنگ و سایش هنگامی که با استفاده از گیره و در برخی موارد نادر ULI به عنوان به خوبی. انتخاب شخصی من برای فرمت آلت تناسلی مرد ورزش منظم را شامل بستن پس از من به دست من رایگان به انجام چیزهای دیگر علاوه بر کار کردن آلت تناسلی من. با سود بست اقدام به عنوان دست من و 10 برابر مقدار PSI فشار است که من همیشه می تواند درخواست, دست من رایگان انجام نوکر وظایف و یا حتی خواندن یک کتاب. این برمیگردد به این واقعیت که “کشتن دو پرنده با یک سنگ’ اگر چه نه گرافیک و مرضی قیاس کاملا متناسب در این فرمت آلت تناسلی مرد هدفگذاری سر!

به عنوان به طور عادلانه و منصفانه به هر دو ULI روش برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد و دور گسترش بیایید بحث کمی در مورد این روش. ULI فوق العاده زیر از مردان که سوگند این ورزش را انتخاب کنید و آن را نه بار از ده بیش از آنچه که آنها احساس کهنه بستن روش. این مردان احساس می کنند که با بستن در های مصنوعی قطعه از تجهیزات به حساس ترین مناطق در خود انسان آناتومی آلت تناسلی خود را طبیعی روش ULI همراه با ورزش Kegel خواهد آورد هر دو یک نتیجه بیشتر و سود اضافه شده.

همانطور که قبلا ذکر شده و آنچه که همیشه مورد آن است که خود را ترجیح شخصی است که در آن آلت تناسلی مرد ورزش منظم را به بهترین متناسب با شیوه زندگی خود را و نیازهای خود را. همانطور که همه ما باید به یاد داشته باشید و احترام این است که بدن خود را و این است که آلت تناسلی خود را و این بزرگ شدن آلت خود را انتخاب کنید.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.