[ad_1]

ایسنا/بوشهر معاون هماهنگی امور عمرانی بیان کرد: دهیاران استان بوشهر خدمات مطلوبی در راستای سیاست های دولت تدبیر وامید انجام داده اند.

مهرداد ستوده در نشست مجازی با دهیاران استان بوشهر به مناسبت 14 تیرماه روز دهیاری و شهرداری خاطر نشان کرد: اجرای برنامـه هـای توسـعه محور توسط دهیاران پرتلاش استان باعـث ارتقـا و بهبـود سـطح و شـرایط زنـدگی در روستاها، توفیـق در زمینه های مختلف از جمله بهداشت، آموزش و افزایش خدمات عمرانی و توسعه روستاهای استان شده اسـت.

ستوده افزود: با ایجاد کمیته آب استان اقدامات مهمی در راستای برطرف کردن مشکل آب شرب روستاهای استان بوشهر انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر تصریح کرد: در روستاهای شهرستان‌های عسلویه و تنگستان با کمک دهیاری‌های منطقه موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفته که پیشرفت های قابل ملاحظه‌ای صورت پذیرفته است. 

وی افزود: با اقدامات عملیاتی مشکلات آب را به حداقل رسانده‌ایم چرا که آب یک مسئله مهم و بسیار کاربردی برای مردم روستاهای استان بوشهر است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاتدار بوسهر در ادامه عنوان کرد: بنده ضمن قدردانی از زحمات دهیاران استان و گرامی‌داشت فعالیت‌ها و اقدامات ارزنده آن‌ها در عمران و آبادانی روستاها، از خدمات بی شائبه کارکنان پرتلاش دهیاری های استان تقدیر و تشکر کرده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *