[ad_1]

دستکش, دستکش های ساخته شده از لاستیک به عنوان شناخته شده اکريلونيتريل-بوتادین لاستیک و رایگان از لاتکس, پروتئین. این دستکش به طور خاص با توجه به آن افرادی که به لاتکس-حساس است. دستکش های ساخته شده از دستکش در دسترس هستند در ضخامت های مختلف و انواع مانند ذواليمينين بررسی نوع و سبک های خاص مانند صف و unlined. دستکش لاستیکی است که همچنین به عنوان شناخته شده بونا-N Perbunan یا NBR. این یک لاستیک مصنوعی ضخامت از اکريلونيتريل (ACN) و بوتادین. نیتریل بوتادین لاستیک (NBR) یک خانواده از اشباع نشده کوپلیمرهای از 2-propenenitrile های مختلف و بوتادین مونومر (1, 2-بوتادین و 1 ، 3-بوتادین). خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت است بسته به نوع پلیمر را ترکیب و پلیمر را نشان می دهد مقاومت عالی در برابر روغن و سوخت و دیگر مواد شیمیایی. این باعث می شود NBR مفید مواد برای تولید یکبار مصرف, آزمایشگاه تمیز کردن و دستکش معاینه. اخیر بداهه شکل (NBR) است Carboxylated نیتریل بوتادین لاستیک (XNBR). در این پلیمر وجود دارد اضافی کربوکسیل گروه R-COO – در دو باند از بوتادین بخش علاوه بر گوگرد پل که یونی لینک متقابل با روي Zn++ به بهبود خواص فیزیکی نسبت به غیر carboxylated دستکش لاستیکی.

مزیت خاص: این دستکش ها سه برابر بیشتر سوراخ-مقاوم نسبت به لاستیک طبیعی است. از این رو, این دستکش, دستکش نیز ارائه حفاظت از اکثر حلال ها و روغن های, و بهترین راه حل برای حفاظت از سایش و برش و سوراخ است. آن را ضروری است به یاد داشته باشید در این زمینه است که سوزن و نوک صدمات شایع ترین روش انتقال پاتوژن منتقله از راه خون مانند هپاتیت B, ویروس, ویروس هپاتیت C و HIV در بین بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی.

نوآوری

اتاق تمیز, دستکش

دستکش یک ‘پاک’ مواد که از لحاظ فنی نشان می دهد که این مواد در معرض ریختن و فوق العاده کم باقی مانده مواد شیمیایی. این دستکش ممکن است به آسانی استریل توسط تابش و بدون هر گونه کاهش در خصوصیات فیزیکی و در نتیجه این دستکش به سرعت در حال مصرف بیش به عنوان مواد انتخابی در Cleanrooms مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی.

شتاب دهنده رایگان, دستکش

شتاب دهنده ها و مواد شیمیایی مورد استفاده در دستکش دستکش های تولید برای اطمینان از سریع vulcanisation فیلم و مسئول بسیاری از ویژگی های مثبت از دستکش از جمله آن قدرت ارتجاعی و مانع عملکرد. این شتاب دهنده بوده است در اواخر مرتبط به نوع IV, ازدیاد حساسیت تاخیری واکنش منجر به درماتیت تماسی آلرژیک. بسیاری از این شتاب دهنده مواد شیمیایی سقوط در سه گروه اصلی از مواد شیمیایی, یعنی, thiurams, thiazoles و dithiocaramates. کم شتاب دهنده دستکش یا شتاب دهنده رایگان, دستکش در حال نوآوری های اخیر در این صنعت است. کم شتاب دهنده دستکش های تولید شده تحت بهینه سازی شرایط است که استفاده از فوق العاده سطح پایین و شتاب دهنده و در دسترس هستند در بازار. یک تکنولوژی است که با بهره گیری قبل از درمان از غوطه مخلوط از بین بردن نیاز به یک شتاب دهنده است در مرحله توسعه به سمت تولید شتاب دهنده رایگان دستکش.

زیست تخریب پذیر دستکش یکبار مصرف

به طور منظم دستکش, دستکش مستعد ابتلا به اندازه کافی فعالیت میکروبی شروع به شکستن پلیمر را در ساختار مولکولی و از این رو روند تخریب و احیاء از دستکش استفاده می شود بستگی به نور و گرما و فشار مکانیکی و رطوبت. زیست تخریب پذیر ظروف یکبار مصرف دستکش دستکش های اخیر قابل توجه عمده دستیابی به موفقیت. این دستکش تولید شده با جدید سازگار با محیط زیست دوستانه تکنولوژی نشان داده شده است برای سرعت بخشیدن به تجزیه بیولوژیکی از دستکش در فعال بیولوژیکی محل های دفن زباله و هاضم بی هوازی به عنوان اعتبار مستقل گواهی آزمایشگاه با استفاده از شناخته شده بین المللی روشهای آزمون. زیست تخریب پذیر ظروف یکبار مصرف دستکش دستکش متشکل از مواد آلی طراحی شده برای روی دستکش جذاب به فعالیت میکروبی. این میکروارگانیسم ها بر روی مصرف مواد در دستکش دفع آنزیم است که depolymerize این دستکش. این نتایج در یک محصول نهایی متشکل از biogases و بی اثر هوموس است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *