[ad_1]

خدمات خشکشویی چه در خانه و یا خارج از سایت می توانید بهترین استفاده از پول و زمان و نیروی انسانی و منابع طبیعی با اجرای چند کلید بازده خود را روز به روز عملیات. ما را نگاه در برخی از توصیه های کارشناسان در این صنعت است. این که آیا کسب و کار خود و دستگیره بیمارستان منسوجات, پوشک, لباس, لباس, لباس و یا برخی از همه چیز این توصیه ها می تواند منجر به بهبود بهره وری.

مناسب حجم بار

تحت بارگذاری یک واشر باعث می شود لباس های شسته شده به شناور بر روی سطح آب در حالی که سربار می تواند در برخی از موارد نمی گرفتن صحیح تمیز کردن و یا حتی مرطوب. سربار نیز می تواند باعث مربا که زمان و نیروی انسانی مصرف شده است. بهینه ظرفیت بار متفاوت بوده و بسته به نوع مواد شسته شده و رطوبت آن. اگر موارد زیادی رطوبت, شما می توانید افزایش بار به بیش از 100 درصد از ظرفیت عادی.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه نوع خاصی از پارچه را واکنش نشان می دهند در شستشو شروع به بارگذاری در 70 درصد ظرفیت و لحن خوب به عنوان شما نتایج را ببینید. با تعیین مناسب حجم بار برای هر نوع از پارچه کتانی شما ممکن است قادر به افزایش مقدار از لباس های شسته شده شما شستشو به میزان 25 درصد با هیچ زمان اضافی و یا تجهیزات.

چرخش/زمان برگزاری

زمان چرخش زمان بین اتمام یک چرخه شستشو و شروع بعدی بارگذاری. داشتن آینده بار آماده به وضوح برچسب و آماده رفتن به کاهش این زمان چرخش.

اگر شما تونل واشر به جای واشر معمولی خود را نگاه کنید زمان را نگه دارد. در حال اجرا یک تونل واشر سریع تر از خشک کن می تواند اداره کند کتانی علل تونل برای رفتن بر روی “نگه دارد.” بهتر است به طول تونل شستشو در هر زمان از جیب به آن اجازه می دهد به طور مداوم در رفتن نگه دارید. اگر شما به درستی برنامه کتانی مخلوط رفتن را از طریق یک تونل شما می توانید کمک به حفظ تجهیزات در حال اجرا هموار.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

پیشگیرانه تعمیر و نگهداری از تجهیزات رختشویی می تواند کمک به حداکثر رساندن عملکرد و به حداقل رساندن زمان و گسترش زندگی از تجهیزات خود را. برخی از دستگاه های جدید ساخته شده اند در تعمیر و نگهداری پیام های به یاد لباس های شسته شده مدیران که روزانه سه ماهه و سالانه تعمیر و نگهداری در مورد نیاز است. اگر تجهیزات خود را ندارد که دنبال سازنده تعمیر و نگهداری پیشگیرانه دستورالعمل.

استخراج نرخ

این بسیار مهم است برای استخراج آب تا آنجا که ممکن است از لباس های شسته شده قبل از خشک کردن آن است. به طور منظم برای چک کردن و پاک کردن دریچه تخلیه مانع است. هنگامی که اقلام از لباس سفره یا پزشکی منسوجات در شستن آنها می تواند به دام افتاده در یک شستشو-استخراج تخلیه نگه داشتن آن را از به طور کامل بسته میشه.

یک دستگاه نخ ریسی در 500 تا 600 دور در دقیقه کمتر است کارآمد در استخراج آب در چرخش چرخه. یک واشر-استخراج عامل در 800 دور در دقیقه کاهش می دهد و مقدار رطوبت توسط تقریبا به نصف کاهش زمان خشک شدن بیش از چهل درصد و کاهش مصرف گاز توسط حداقل 35 درصد است. است که چرا مهم است که بدانید که چه ماشین آلات خود را’ استخراج نرخ هستند.

نشت

اگر شما گمان می برند نشت گوش دادن برای ورود آب به تخلیه در طول چرخه شستشو. اگر شما از شنیدن آن چیزی است که نگه داشتن تخلیه باز است. این maintence موضوع می تواند باعث هزاران گالن آب به هدر رفته است. برخی از مدرن واشر اتوماتیک تشخیص نشت که سیگنال در صورت وجود انسداد و کنترل پیشرفته است که می تواند برنامه ریزی برای انجام آزمون نشت و ارسال پیام از راه دور اگر یک شناسایی شده است.

بهره وری انرژی

شما می توانید کاهش استفاده از انرژی و هزینه اجرای شیمیایی کاهش راه حل. نرم شدن آب باعث کاهش مصرف انرژی و مواد شیمیایی و میزان آب لازم برای شستن ملحفه ها.

خشک کن می تواند یک کلید مقصر می آید به اتلاف انرژی است. شما می توانید بهبود بهره وری انرژی در خشک کن با استفاده از مبدل های حرارتی و حصول اطمینان از ماشین آلات مناسب جریان هوا و دما.

همه لباس های شسته شده, شرکت, که آیا آنها ارائه هتل و رستوران و پوشک و یا پزشکی و خدمات خشکشویی می توانید صرفه جویی در پول و با در نظر گرفتن یک نگاه به صورت دوره ای در بهره وری از تجهیزات خود را به مردم و فرآیندهای. کارآمد تر عمل نیز بهبود رضایت مشتری است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *