[ad_1]

چه جراحی تقویت سینه ،

بزرگ کردن سینه است که یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی شده برای افزایش و افزایش اندازه و شکل سینه یک زن. وجود دارد تعداد زیادی از گزینه های سینه از جمله ایمپلنت انتخاب و تکنیک های جراحی. دکتر دویل شما در این رابطه با شما بسته به نتیجه شما به دنبال برای رسیدن به. این به طور معمول طول می کشد کمتر از 1 ساعت. محل برش بستگی به تشریح اهداف و نوع ایمپلنت شما را انتخاب کنید. در Gold Coast, جراحی پلاستیک ما را هر تلاش برای اطمینان حاصل شود که شما برش به عنوان کوچک که ممکن است.

چگونه بزرگ کردن سینه انجام می شود ؟

در بزرگ کردن سینه, فضا (یا جیب) ایجاد شده است زیر سینه. ایمپلنت است و سپس در پشت و یا در مقابل قفسه سینه و عضله بسته به نوع نگاه شما می خواهید برای رسیدن به. بسیاری از بیماران دریافت حل بخیه و جراحی است که معمولا به عنوان یک روز روش جراحی.

مراحل زیر را طرح مراحل خود را:

مرحله 1 – بیهوشی

داروها تجویز می شود برای راحتی شما در طول عمل جراحی. این گزینه ها عبارتند از داخل وریدی آرام بخشی و بیهوشی عمومی. دکتر مارک دویل را توصیه می کنند بهترین انتخاب برای شما است.

مرحله 2 – برش

برش ساخته شده در مناطق کم رنگ به حداقل رساندن زخم قابل مشاهده. دکتر دویل بحث با شما که برش گزینه های مناسب برای نتیجه مورد نظر شما. برش متفاوت بر اساس نوع پروتز سینه یک درجه از بزرگ شدن مورد نظر و خاص خود را anatomy.

مرحله 3 – قرار دادن و قرار دادن پروتز سینه

پس از برش ساخته شده است یک پروتز سینه درج شده است را در یک جیب یا:

در زیر عضله سینه ای بزرگ (یک submuscular دادن)

به طور مستقیم در پشت بافت پستان بر روی عضله سینه ای بزرگ (یک submammary/ subglandular دادن)

این روش برای قرار دادن و موقعیت ایمپلنت بستگی به نوع ایمپلنت یک درجه از بزرگ شدن مورد نظر, نوع بدن شما و از آن خواهد شد البته نهایی با دکتر دویل قبل از عمل جراحی خود را.

گام 4 – بستن برش

برش بسته با لایه بخیه در بافت پستان ، در طول زمان برش خطوط محو خواهد شد. کیفیت اسکار بستگی به بسیاری از چیزها از جمله ژنتیک و قرار گرفتن در معرض بدن شما به نیکوتین و عفونت است.

مرحله 5 – لذت بردن از نتایج

نتایج سینه بلافاصله قابل مشاهده است. تورم و کبودی محو خواهد شد پس از چند هفته پس از عمل جراحی خود را.

می توان آن را به ارزش گرفتن ایمپلنت اگر:

-شما سالم هستند

-انتظارات واقع بینانه از آنچه که ایمپلنت سینه می تواند برای شما انجام دهد

-شما در حال گرفتن آنها را از آنجا که شما آنها را می خواهید

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *