[ad_1]

واریکوسل یک بیماری نسبتا شایع موثر بر حدود 10 درصد از مردان در طول دومین یا سومین دهه از زندگی است. گاهی اوقات, گاهی اوقات آنها باعث درد یا آتروفی یا مشکلات باروری. به طور معمول جریان خون به بیضه ها از طریق عروق و جریان را از طریق شبکه ای از رگهای کوچک است که تخلیه به یک ورید که بالا می رود از طریق شکم. یک سری از یکی از راه شیر در رگ جلوگیری از معکوس کردن جریان خون به بیضه ها

علائم واریکوسل

1. درد درد درد زمانی که فردی شده است ایستاده و یا نشسته برای یک زمان طولانی و ایجاد فشار در رگهای آسیب دیده. بلند کردن اجسام سنگین ممکن است واریکوسل علائم بدتر و در برخی موارد حتی می تواند باعث واريکوسل به فرم.

2. مشکلات باروری – به واریکوسل افزایش درجه حرارت بیضه ها و تولید اسپرم تاثیر می گذارد. مطالعات نشان داده اند که از 50 درصد به 70 درصد از مردان با مشکلات باروری را بهبود قابل توجهی در کیفیت و/یا مقدار تولید اسپرم پس از آنها قرار گرفته اند واریکوسل embolization.

3. آتروفی بیضه و یا کاهش بیضه ها یکی دیگر از علائم واريکوسل.

تشخیص: – واریکوسل می تواند تشخیص داده شده طی یک معاینه فیزیکی. زیادی واریکوسل ممکن است بیضه نگاه ناصاف تا آن را شبیه “یک کیسه کرم”است.زمانی که واریکوسل علائم به وضوح در حال حاضر غیر طبیعی جریان خون می تواند اغلب تشخیص داده شود با یک تصویربرداری غیر تهاجمی آزمون به نام رنگ جریان سونوگرافی.

واریکوسل درمان بدون جراحی توسط Embolization

به علت عدم آگاهی در مورد درمان غیر جراحی بیماران اغلب تحت درمان جراحی است که در نتیجه در فولاد اسکار طولانی بستری شانس عفونت های جراحی و بخیه و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

درمان غیر جراحی انجام می شود توسط یک رادیولوژیست مداخله و مزایای بدون درد زخم جراحی بیماران قادر به بازگشت به فعالیت های عادی روزانه بلافاصله. یک بیمار مبتلا به هر دو طرف واريکوسل می توانید آنها را ثابت و به طور همزمان در یکی نشسته و آن را مقرون به صرفه نیز می باشد.

واریکوسل embolization یک روز مراقبت روش است که تحت بی حسی موضعی انجام با استفاده از “گرگ و میش” آرام بخش. در این نوع از درمان واریکوسل یک لوله کوچک وارد شده است به کشاله ران یا گردن طریق یک شکاف در پوست (در مورد اندازه سرب در یک مداد). پوست numbed برای این روش. کاتتر گذشت و کارگردانی به بیضه ورید. با کنتراست تزریق اینترونشنال رادیولوژیست نقشه دقیقا همان جایی که مشکل است و با استفاده از کویل توسط embolization جریان خون دوباره به کارگردانی سالم در مسیر. کل درمان غیر جراحی روش درد کمتر و طول می کشد حدود 30 دقیقه تا یک ساعت. لوله برداشته شده است و هیچ بخیه نیاز دارد. بیماران اغلب از بازگشت به کار در روز بعد.

Embolization موثر در بهبود ناباروری و هزینه های مورد همان فولاد بستن. این مطالعه نشان می دهد غلظت اسپرم بهبود در 83 درصد از بيماران تحت embolization در مقایسه با 63 درصد از کسانی که جراحی ليگاتور.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.