[ad_1]

بی خوابی در اشکال مختلف می آید و اولین گام در انجام کاری در مورد آن این است که برای پیدا کردن آن نوع از بی خوابی شما از رنج می برند. در اینجا نگاهی به چهار شایع ترین نوع بی خوابی همراه با برخی از راه حل های توصیه.

رایج ترین نوع از بی خوابی به نام روانی-واکنشی بی خوابی توسط پزشکان. این فقط بدان معنی است که قادر به خواب با توجه به برخی از بیماری روانی مانند استرس یا تنش است. این نوع از بی خوابی هر کس می شود یک بار در در حالی که. شما معمولا می توانید آن را مهم وجود دارد چیزهایی که در زندگی شما. خود را در ذهن تان شدیدا و اتفاقات روز خود را فلش توسط بارها و بارها در ذهن خود را. یا شاید شما چیزی پیش بینی ویژه ای که به زودی اتفاق می افتد و نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد آن است. برای روانی-واکنشی بی خوابی, بهترین روش این است که با استفاده از تکنیک های تمدد اعصاب. برای مثال شما می توانید یک جعبه صدا یا سی دی که بازی آرامش بخش برای تلفن های موبایل برای آرام کردن ذهن خود را.

نوع دوم که به نام درون زا بی خوابی است. این است ناشی از ناراحتی های فیزیکی. سوزش سر دل است که اغلب مقصر و یا آن را می تواند هر بیماری دردناک دیگر شما ممکن است از رنج می برند. در این مورد شما باید به درمان بیماری زمینه ای و یا داروهای مسکن. وقتی ناراحتی قابل کنترل است, شما می توانید درخواست برخی از تکنیک های دیگر به خودتان را به خواب.

اگزوژن بی خوابی شماره 3 در لیست ما است که ناشی از خارجی اختلالات. این است که معمولا در یک محیط پر سر و صدا و یا شاید یک همسر خروپف. مگر اینکه شما می توانید تغییر محیط زیست خود را (یا همسرتان), شما ممکن است سعی کنید با استفاده از گوش بند. فوم شمع که شما فشار به گوش شما بسیار موثر هستند. یکی دیگر از گزینه این است که یک سفید-سر و صدای ماشین. این باعث ایجاد فرکانس های صوتی که ماسک دیگر برای تلفن های موبایل.

آخرین نوع از بی خوابی ما نگاه کاربردی است, بی خوابی است. این ناشی از عملکرد مشکل در بخشی از مغز خود را در ارتباط با خواب. تنها پزشک می تواند توصیه شما در این. پس از خود دکتر تشخیص این بیماری را توصیه درمانی است. بسیاری از افراد مبتلا از عملکردی بی خوابی گزارش داده اند که نتایج مثبت از استفاده از هیپنوتیزم است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *