[ad_1]

مزمن زخم ها تقریبا زندگی همه از زمان به زمان. ایده این است که به فن آوری و اطلاعات در دست برای رسیدن به بهترین و حرفه ای در زمان برای کمک به شما در نجات خود بیماری است. فشار زخم زخم با توجه به حوادث و گسترده عمل جراحی یا زخم های دیابتی هستند مانند نرمال زخم های است که شما ممکن است استفاده می شود. این نوع از زخم های طبقه بندی شده به عنوان مزمن و آنها نیاز به توجه ویژه و یا آنها را درمان راه است که آنها باید.

این درمان های مختلف برای مراقبت از زخم باید متنوع و تکامل یافته در طول سال. تحقيقات و آموزش پزشکی حرفه ای به طور مداوم تغییر پروتکل های مبتنی بر تجارب خود را در طول زندگی بیماران است.

انواع زخم و درمان

در اینجا یک لیست از انواع روش های درمانی در نظر گرفته است که لبه برش از زخم تعمیر و نگهداری در این زمینه در حال حاضر. بسیاری از این درمان نیاز به اصلاح تجهیزات و حتی مراقبت مناسب امکانات واحد برای مدیریت مراقبت از بیماران برای مقدار مناسب از زمان است.

آنتی بیوتیک درمانی برای زخم

در زمینه زخم اغلب نمی تواند مناسب کمک های اولیه مورد نیاز در طول چند دقیقه اول حفظ زخم. بسیاری از این حوادث رخ می دهد در مکان های که در آن میزان عفونت تنظیم نیست و یا حتی شناخته شده است. در چنین سناریو درمان زخم نه تنها پایبند به بسته بندی و ارزیابی. متخصصان باید تهاجمی خود را با آنتی بیوتیک پروتکل برای کمک به حذف همه آثار از عفونت از زخم سایت. این اغلب استفاده می شود برای زخم های باز و/یا زخم شده اند که نشانه هایی از بهبود مشکلات در این بخش از بیمار است. این است که معمولا اولین نشانه از عفونت در بیماران.

مترقی پانسمان درمانی

مترقی پانسمان است که به طور خاص مهم است که پوست شده و تأثیری فراتر از تعمیر. قربانیان سوختگی معمولا نیاز به این نوع پانسمان پروتکل. افرادی که تحت عمل گسترده عمل جراحی برای حذف چهره و آلوده پالپ از عمق زخم نیز ممکن است نیاز به این درمان است.

غبار اضافه شده با اولتراسوند

مه یک روش نسبتا جدید در زمینه مراقبت از زخم. پزشکان با استفاده از ویژه دستگاه اولتراسوند برای القاء تحریک کننده امواج درون سلول های اطراف زخم. اصل که درمان با این نسخهها کار به نگه داشتن زخم و مرطوب و در نتیجه کمک در سریع آن شفا است. تعمیر بسیار سریعتر تحت این درمان خاص به دلیل شرایط ایده آل ناشی از تحت مراقبت مناسب.

مهندسی زیستی گرافت پوست برای زخم

پیوند پوست مورد نیاز است هنگامی که پوست را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از بازسازی خود را دارد. در بسیاری از موارد از پاره زخم های عمیق و قربانیان سوختگی پوست ممکن است در حالت معمول تعمیر. در این صورت ترک یک زخم باز نیز ممکن است انجام بیش از آسیب کمک کند. این است که چرا جراحان و مراقبت از زخم پزشکان با استفاده از مهندسی زیستی گرافت پوست به اندکی زخم منطقه است. این زخم مناسب وضعیت به تعمیر و خود را التیام بخشد. پس از مدتی با مراقبت های پزشکی مناسب طبیعی پوست کمک خواهد کرد که یکپارچه انطباق با پیوند پوست است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.