[ad_1]

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: امیدوارم با حمایت مسئولان استانی و دولتی سرمایه‌گذاران در این منطقه سرمایه گذاری کرده تا مشکلات بیکاری به طور کامل رفع شود.

به گزارش ایسنا، بیت‌الله عبدالهی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تشکر از رئیس جمهور، وزیر بهداشت و درمان، پزشکان و پرستاران و کادر درمانی کشور و نیروهای مردمی گفت: خدا را شاکرم که در مدت نمایندگی‌ام تمام تلاش خود را برای انجام کارهای اثرگذار و اساسی از جمله رفع بیکاری و توسعه اشتغال‌ و پیشرفت واقعی شهرستان‌های اهر و هریس به کار بستم و با کمترین تبلیغات بهترین نتیجه را در مدت کوتاه گرفتم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، با بیان اینکه «حل مشکلات اجرای طرح هادی در مناطق روستایی شهرستان اهر و هریس از دغدغه‌های جدی بنده بوده است» اظهار کرد: شعار انتخاباتی من، رفع بیکاری و اشتغال زایی بوده است از این رو تمام تلاش خود را در این حوزه به کار بستم و نتیجه آن هم احداث بزرگترین کارخانه آهک شهرستان، کارخانه فولاد اهر، کارخانه شیشه آذر هریس، شهرک‌های صنعتی، معدن طلا و همچنین بزرگترین واحد گردشگری در جاده مشکین شهر که نقش اساسی در توسعه فرهنگی و اجتماعی شهرستان خواهد داشت، از اقدامات اساسی بنده در مسیر اشتغال زایی بوده است . از این رو امیدواریم با حمایت مسئولان استانی و دولتی سرمایه‌گذاران در این منطقه سرمایه گذاری کرده تا مشکلات بیکاری به طور کامل رفع شود.

وی ضمن تأکید بر ضرورت نوسازی و تجهیز مدارس شهرستان اهر و هریس، گفت: این مهم از اولویت‌های اصلی بوده به نحوی که از مدیرعامل نوسازی تجهیز مدارس برای بازدید از مدارس شهرستان و ارزیابی وضعیت آنها دعوت کرده‌ام.  از طرفی کلنگ زنی‌هایی نیز برای احداث مدارس در این مناطق زده شده که به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. برای اولین بار دختران در رشته‌های فنی حرفه‌ای می‌تواند تحصیل کنند و این مهم با پیگیری‌های بنده و اخذ مجوز از وزارت علوم و تحقیقات محقق شده است.

عبدالهی در پایان نطق خود، از ضرورت تجهیز بیمارستان‌های اهر و هریس خبر داد و گفت: درخوست می‌کنم مراحل تجهیز بیمارستان‌های این شهرستان را هر چه سریع‌تر انجام دهد. همچنین از وزیر راه و شهرسازی نیز در خواست می‌کنم، بیمارستان‌هایی را که در اثر زلزله اخیر تخریب شده را احیا کرده تا به منظور ارائه خدمات در اختیار مردم قرار بگیرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.