[ad_1]

در زیر علائم درجه دوم پيچ خوردگی مچ پا:

  • جزئی آسیب به رباط فیبر
  • از دست دادن ثبات
  • درد متوسط تا شدید است که می تواند راه رفتن را دشوار
  • جزئی کبودی ممکن است

کمک های اولیه برای درمان رگ به رگ مچ پا

گزینه های درمان برای کلاس دوم پيچ خوردگی مچ پا عبارتند از: فوری کمک های اولیه و ثانویه و مراقبت و درمان طولانی مدت روش. آخرین گزینه معمولا تمرکز بر بازسازی منطقه آسیب دیده و اطمینان از به دست آوردن قدرت در مچ پا.

کمک های اولیه برای درمان آسیب مچ پا را می توان با استفاده از برنج روش. برنج مخفف مخفف بقیه یخ فشرده سازی و ارتفاع.

  • بقیه را مجروح مچ پا نباید در معرض بیشتر استرس است. ناراحتی می تواند کاهش می یابد و بیشتر آسیب اجتناب شود اگر وزن نگه داشته است خاموش مچ پا. این به این معنی است که شما باید به جلوگیری از راه رفتن با استفاده از مچ پا برای برخی از زمان تا زمانی که آسیب شفا است.
  • یخ (سرما درمانی) – یک بسته یخ می تواند کمک به کاهش تورم و توقف هر گونه اولیه خونریزی. یخ بسته باید استفاده شود برای 15 دقیقه و سپس هر دو ساعت پس از آن.
  • فشرده سازی – شما می توانید کاهش تورم و یا متوقف کردن خونریزی توسط بسته بندی خود را مجروح مچ پا را محکم اما نه بیش از حد محکم با باند پانسمان یا آس پیچد.
  • ارتفاع – با نگه داشتن منطقه زخمی بالا به عنوان آنجا که ممکن است گرانش کمک خواهد کرد که با خونریزی و تورم و کمک به تخلیه مایع دور از آسیب.

درمان دراز مدت برای یک رگ به رگ مچ پا

درمان جراحی پا و مچ پا پرانتز همه گزینه ها برای درمان ثانویه پس از اولیه برنج حل شده است. درمان فیزیکی است که همه برخی از مردم نیاز به بازیابی از یک رگ به رگ مچ پا; دیگران نیاز به عمل جراحی برای ترمیم رباط شده اند که به شدت مجروح شده است.

یک مچ بند می تواند کمک به ترویج شفا از درجه دوم به رگ شدن رباط. پشتیبانی شده توسط این بند می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و یا آسیب که به نوبه خود اجازه می دهد تا برای ترویج شفا از منطقه آسیب دیده. کاهش درد و تورم در حال اثرات مفید یک مچ بند. آن را نیز بهبود می بخشد ثبات با پشتیبانی مناسب.

نگاه نکن و آرزو شما تا به حال حضور خود را آسیب بیشتر به طور کامل زمانی که شما تا به حال شانس. زندگی بدون حسرت و مراقبت از خود را با این ابزار در دسترس شما نیاز دارید.

* این اطلاعات سلامت. این باید به عنوان دیده می شود به دنبال یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *